Problem z usunięciem pliku

no ładnie mu usunęło :wink: dzięki. a moze bedziesz widział dlaczego tak mi sie dzieje

odbiegając od tematu, to nie wiem dlaczego, ale duzooo razy juz mi sie tak zdarzyło, ze komputer mi sie sam zresetował i za każdym razem wyskakiwało mi, że jest zużycie pamięci fizycznej ;/ jak wszedłem z właściwości komputera i tam zaawansowane i uruchomianie i odzyskiwanie i tam wziąłem żeby było " brak " ale nadal mi się tak dzieje. dziś nawet jak chciałem obejrzeć płyte dvd i brałem przez mediaplayer to za kazdym razem uruchamiał mi sie ponownie ;/ co to moze byc ??

cieszę się że sie udało

Powiedz mi ile masz zaisntalowanej pamięci RAM :?: widocznie masz za mało pamięci aby komputer mógł dobrze pracować

mam, 256 DDR :wink:

na system XP, to jest skromna ilość pamięci, musisz ustawić pamięć SWAP

rozmiar początkowy: 386 MB

rozmiar maksymalny: 768 MB

Również musisz system odchudzić, jednym słowem zoptymalizować,

ustawiłem, ale tak na kazdym dysku czy tylko na dysku C ?

Utwórz osobną partycję o rozmiarze ok. 2GB. Następnie spod P-Kliku na ikonie My Computer ustaw tak tylko na tejże partycji - najlepiej jeśli będzie ona w systemie plików FAT32 :slight_smile: A jaka pojemność… Niech system decyduje sam… W końcu ma do dyspozycji tylko i wyłącznie 2GB powierzchni dyskowej :lol:

@PontifexMaximus czy uważasz że będzie to dobre rozwiązanie, gdzie straci 2GB dysku, przydzielenie nowej partycji na SWAP wiąże się z tym że odczyt będzie wolniejszy.

Ja bym zastosował odchudzanie systemu, oraz ustawianie odpowiednie wielkości SWAP

To rozwiązanie testuję nieprzerwanie od 3 lat na moim komputerze, od 10 lipca 2005 roku nie przeinstalowywałem systemu operacyjnego u mnie na komputerze… Tak, uważam to za bardzo dobre rozwiązanie :slight_smile:

jakie tu widzisz zależności :?:

witam, znów mam problem z usunięciem jednego pliku …

bo kiedyś jak zainstalowałem service packa 2 i mi pliki tez sie zainstalowały na dysku E … i jak zrobiłem formata to te pliki mi zostały i nie moge tego usunąć ;/

programami tez próbowałem i nic ;/

taki bład mi wyskakuje

http://img186.imageshack.us/my.php?image=aaatt6.jpg

W przypadku odmowy dostępu musisz przejąć plik na własność i przyznać sobie prawo do jego skasowania-elegancko jest to pokazane

TUTAJ

niestety nie dało mi sie wykasować tego pliku ;/ jak chcę zmienić nazwę, albo wkleić pusty plik do tego folderu to cały czas mi wyskakuje " odmowa dostępu " …

jak jeszcze moge to /cenzura/ usunąć ? ;/

Bo nie tej opcji używasz,nie doczytałeś do końca linkowanego tematu-chodzi przecież o przejęcie pliku, a to jest dokładnie pokazane w podrozdziale:XP -Brak praw do pliku lub folderu.