Problem z Usunięciem Pliku

Witam , niemoge usunąć pewnego pliku , próbowałem Unlockerem , niedaje rady , pisze ze plik niejest prawidłomym procesem WIN32 jakoś tak … , czym to usunąć ??

W takim razie spróbuj usunąć Killboxem. Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę. Potem klikasz X czerwony i restart kompa.

Ale możesz podać jaki to plik ponieważ może się jednak mylisz co co szkodliwości (jeżeli o to Ci chodzi) tego pliku. :roll:

jest to gra rFactor FREEWARE nie pirat , to nie wirus tylko poprostu niepotrzebnie zajmuje miejsce na dysku… , a jak usune tak jak ty piszesz to wlacze kompa pozniej ?? :stuck_out_tongue:

No chyba ,że tak :slight_smile:

Komputer oczywiście włączysz a przynajmiej powinienneś ponieważ jeszcze nie spotkałem osoby która po użyciu tego narzędzia nie mogłaby uruchomić komputera. No chyba, że usunąłbyś plik systemowy ale nie o to Ci chodzi.

A plik zostanie usunięty właśnie podczas następnego startu systemu ponieważ po to zaznacza się opcję Delete on reboot.

UPDATE:

Jeżeli chodzi Ci o usunięcie całej gry to najlepiej wyczyść katalog po grze. W tym celu start => uruchom => cmd => Wydaj polecenie:

Może pokazać się info w stylu “nie można uzyskać dostępu do pliku, jest on używany…” itp. ale nie przejmuj się nim ponieważ folder powinien być mimo to pusty.

niestety , killbox sobie nieporadzil , to jest instalka tylko , gra jest usunieta została tylko instalka … :frowning:

A może spróbuj w trybie awaryjnym ?? :slight_smile:

e lepiej nie bo cos poknoce calkowicie :frowning:

A w trybie awaryjnym nie mozna usunąć ? Zobacz jeszcze w Dodaj/Usun czy nie ma tej gry a jak jest usun a pozniej w trybie awaryjnym plik.

Rozumiem, że pobrałeś z internetu grę (instalkę). Zainstalowałeś grę, ją samą odinstalowałeś bo np. Ci się nie spodobała i instalkę też chciałbyś usunąć.

Spróbuj w takim razie przeczyścić rejestr np. programem RegCleaner. W tym temacie są linki do programów i opisów nt. czyszczenia rejestru.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94573

Potem wejdź start => uruchom => regedit => Powinien zostać otwarty edytor rejestru. Wybierz Edycja - Znajdź i wpisz nazwę gry i poszukaj jeszcze resztek po niej a jak będą to usuń.

Albo użyj czegoś nieco potężniejszego, że tak się wyrażę.

  1. Ściągnij Gmera

  2. Uruchom go.

  3. W zakładce Procesy wybierz opcję Zabij wszystko

  4. Przejdź do zakładki CMD i zaznacz tam podpunkt CMD

  5. Wklej komendy usuwające plik.

  6. Klikasz Uruchom i resecik kompa.

Jeszcze małe wyjaśnienie co do punktu numer 5. Otóż możesz przejść do katalogu gdzie masz plik z instalkę do usunięcia

a potem komendę usuwającą plik:

Albo możesz opróżnić folder gdzie masz instalkę jeżeli tylko w tym folderze ją masz (czyt. NIC INNEGO POZA NIĄ)

Oczywiście nazwy plików i folderów to już sam sobie podstaw…

pisałem przeciez :

pobudka :slight_smile: wiem że późno już :stuck_out_tongue:

a w trybie awaryjnym się boje pisałem … niejestem informatykiem

Nie bój się - do odważnych Świat należy. :slight_smile:

Jeżeli nie wiesz jak się wchodzi do trybu awaryjnego to:

I potem wchodzisz do folderu gdzie masz instalkę i usuwasz ją.

Jeżeli także się nie powiedzie lub plik wróci spowrotem to próbuj Gmera - myślę, że dokładną instrukcję napisałem więc tylko czytać. I najlepiej pobierz go pod normalnym i użyj w awaryjnym.

Też nie jestem. Ale nie ma to nic do rzeczy ponieważ zobacz ile osób na forum nie będąc informatykami wie dużo.