Problem z usunięciem sterowników

Witam.

Instalowalem starsza wersje sterownikow “Nokia Connectivity cable driver” i gdy chce zainstalowac nowsza wersje, instalator informuje mnie, ze obecnie w systemie jest starsza wersja. Probowalem sie tej “starszej wersji” pozbyc. W “Dodaj/Usun Programy” - pusto, rejestr - pusto. I co? Nadal jest obecna “starsza wersja”… Gdzie jeszcze mogl sie ten cholerny sterownik ukryc?

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

znajdź w menedżerze urządzeń to urządzenie i tam odinstaluj sterownik

Usunalem i nadal to samo… Moze szukac tego w jakims folderze? Tylko pod jaka nazwa? Wszystkie pliki ze slowem ‘nokia’, ‘connectivity’ juz dawno usuniete…

ale masz w menedżerze urządzeń to nokia, jak masz to po prostu usuń, włącz w widoku pokazywanie ukrytych plików i folderów to może gdzies tam siedzi na dysku, nazwa katalogu może być inna, a jak to nie pomoże spróbuj jeszcze raz instalować tą aplikację, tylko patrz gdzie i jaką nazwę ma folder docelowy to może po tym zlokalizujesz, jak wcześniej nie zmieniałeś nazwy, najprędzej będzie to gdzies w Program files

Tak, mam. Jak odinstaluje, odlacze telefon, podlacze ponownie, to znowu mi sie pokazuje…

Wlasnie o to chodzi, ze ponownie nie moge tego zainstalowac…

Juz normalnie nie wytrzymuje nerwowo… Siedze nad tym ładnych pare godzin i wszystko na nic. Probowalem RegCleannerem, Unistaller’em, jv16 PoweTools i NIC.

Gdybym mogl to zrobilbym format i mialbym klopot z glowy, ale niestety ta opcja jest niedostepna…

no jak podłączysz to musi Ci się instalować bo windows sam wykrywa sprzęt i instaluje, a z menedżera po prostu usuń, PPM i usuń

He he… Panie Marku, ja probowalem juz setki kombinacji. I ta, ktora podales najzwyczajniej nie dziala :slight_smile:

Usuwam, proboje zainstalowac, a tu info:

nokiasl6.th.jpg

ale po usunięci i bez podłączenia nokii ten sam komunikat Ci wyskakuje jaK chcesz instalować?, może faktycznie wersja sterowników, które chcesz zainstalować jest starsza od windowsowych?

snc poinstaluj różne wersje sterów :slight_smile:

U skraju wykonczenia nerwowego zdecydowalem sie na format :slight_smile:

Po formacie wszystko chodzi git.

Dzieki @ marek624 i @ wigrus za chec pomocy :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie.