Problem z usuwaniem plików i folderów

Dzien dobry ,cześć i czołem :mrgreen:

Od razu przejdę do meritum .A więc mam problem z usunięciem niektórych plików i folderów ,niektóre pliki z danego folderu usuwają się bez problemu inne zaś nie, i wyskakuje mi Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji ,Czy ktoś by mi mógł pomóc rozwiązać problem a zarazem dać wskazówkę co zrobić , aby usunąć pliki.?

Z góry dzięki :wink:

Zależy o jakie pliki chodzi. Nie usuniesz czegoś co jest w tej chwili używane przez jakiś program np. gdy oglądasz film, to go w tym momencie nie usuniesz bo jest używany, tak samo z innymi programami czy dokumentami… Po prostu je wyłącz.

Chyba że to nie pomaga, restart komputera powinien załatwić sprawę :slight_smile:

rufus ma rację - restart pomoże na pewno. Inne rozwiązanie to (podobno!) ustawienie we właściwościach pliku jakichś praw własności.

Te pliki to .VOB czyli pozostałości po filmie DVD , oczywiście usuwam gdy nie są odtwarzane.No ,ale część poszła , a reszta nie . :cry:

Też nie moglem usunąć takich plików po DVD, ale po ponownym włączeniu laptopa poszły do kosza od razu.