Problem z użyciem CPU i procesem bezczynności

Mam powazny problem. Zuzycie mojego procesora wacha się wciąż w granicach 60-100 % podczas gdy w wyświetlanych procesach 97-99 % jest przy “proces bezczynności systemu”… ciężko się pracuje na takim komputerze… Oto mój log ale wątpię żeby coś się w nim kryło… wie ktoś jak mozna to zmienić… ?? z góry dziekuję za pomoc.

EDIT:a właśnie i co pewien czas wyrzuca mi bluescreeny przeważnie spowodowane przez plik winsys i pisze coś o sterownikach karty graficznej (Radeon 9600 PRO) które wymieniałem już kilka razy. Jeśli jest gorzej to bluescreeny jest naprawde “blue” po prostu robi się niebieski ekran bez żadnej literki. Please HELP …

Log czysty.

Wysokim zużyciem procesu bezczynności systemu w ogóle się nie przejmuj. Im jest on większy tym lepiej. Pokazuje on po prostu ile procent NIE jest aktualnie wykorzystywanych.

Czy poza procesem bezczynności jakiś proces wykorzystuje dużo, a jeśli tak to jaki?

właśnie żaden proces nic mi nie wyświetla… wszędzie jest 00 no i oczywiście przy menadżerze zadań czyli taskmgr.exe jest zawsze 2-3%. jednak wydaje mi sie ze coś mnie tu okłamuje :confused:

screeny z menadźera zadań:

http://www.pegaz-stg.prv.pl/obrazki/1.JPG

http://www.pegaz-stg.prv.pl/obrazki/2.JPG

Skoro nie za bardzo wierzysz windowsowemu menedżerowi to skorzystaj z innego programu. Osobiście polecam Process Explorer.

Nic złego nie widzę.

o coś znalazłem… process explorer wyświetla 60% CPU przy Hardware Interrupts… co to może znaczyć ??