Problem z użytkowaniem XP

(T Dec) #1

Otóż, przeskanowałem komputer różnymi skanerami na wirusy, szpiegi itp. Usunąłem niektóre rzeczy za radą Was z HijackThis, bo myślałem, że to pomoże ale nie. Więc jak używam obojętnie jakiego programu czy jest to Word czy przeglądarka, to po chwili staje się ona/ono nie aktywne i muszę wciskać alt+tab, aby móc dalej działać. Dzieje się, to bardzo często i jest to bardzo kłopotliwe, czy może wie ktoś co jest tego przyczyną i jak temu zaradzić. Dzięki.

(Canaletto) #2

A formata próbowałeś ?

(T Dec) #3

Format to już ostateczność, a ja potrzebuje czegoś bez formata.

To może wie ktoś? Prosze

(JNJN) #4

Jak masz XP to spróbuj naprawy systemu komenda z uruchom sfc /scannow ,lub opcja naprawy R po zabotowaniu z płyty XP.

W zależności od zawirusowania kompa i ilości napraw programami antywirusowymi następuje powolne uszkadzanie i zaśmiecanie systemu,występuje brak plików systemu i programów które nie potrafi dograć system po naprawie,to samo tyczy się rejestrów i plików konfiguracyjnych.Często szkodniki tak są schowane w systemie że ich nie widzą programy antywirusowe,albo my nie wiemy że to szkodnik.W związku z tym po 3 krotnym porządnym zawirusowaniu kompa,a nieraz i częściej wskazane jest wgrać świeży system dla poprawnej pracy kompa.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic ... 540#180540

(Gkdexster) #5

A ja mysle ze pousuwales troszke za duzo i teraz wypadalo by zrobic format C: :smiley: