Problem z video na skype

(system) #1

Witam,

Od kilku dni mam problem z jakością rozmów video na skype. Po krótce przedstawię problem:

Do niedawna wszystko było ok, rozmowa na skype przez video pięknie śmigała. Ja mam Skype w wersji 4.1.0.141, a osoba z którą rozmawiam miała tą poprzednią wersję. Pare dni temu zmieniła na tą nowszą wersję i od tamtej pory zaczęły pojawiać się problemy z jakością rozmowy video :frowning: Otóż po około 1 minucie, czasem wystrczy 40 sekund, a obraz video tej drugiej osoby na chwilę sie zacina i jakość video się pogarsza. Nie wiedziałem czego to wina, ale dla porównania zrobiłem dwa zdjęcia przed i po. Okazało się że przed tym jak kamerka się zacięła rozdzielczośc video była 320x240, a po juz było tylko 160x120. Z czego może wynikać ta zmiana i jak sobie z tym poradzić. Powiem że wczesniej rozmowa była normalnie bez problemów, dopiero od kilku dni ten problem jest od kiedy ta osoba zmieniła wersję skype.

Bardzo prosze o pomoc, bo z taką rozdzielczością video to praktycznie widać tylko zarys osoby a nic więcej :confused:

(Konrad1993) #2

A próbowałeś rozmawiać z inną osobą też o tej samej wersji Skype???

(system) #3

Własnie nie, bo mam tylko jedną osobę na skype :stuck_out_tongue: ale wcześniej to się nie działo :confused: w tym rzecz, najbardziej prawdopodobne że to wina nowej wersji, ale raczej w nowej wersji to powinno byc lepiej a nie gorzej :confused: