Problem z video-rozmową na skype

Otóż mam taki problem, że mój rozmówca nie widzi mnie podczas video-rozmowy na skype’ie. Moja kamerka internetowa jest jak najbardziej sprawna, ponieważ inni rozmówcy mnie widzą. Problem tkwi w jednym rozmówcy, który jednego dnia mnie widział, lecz w następne już nie. Połączenie internetowe po obu stronach było w normie. Mój podgląd z kamerki był widoczny na moim komputerze. Mój rozmówca za moją radą próbował rozwiązać ten problem poprzez przywrócenie systemu, ale pomogło to tylko jednorazowo. Potem niestety dalej coś było nie tak. Próbowaliśmy także oboje powyłączać wszystkie zbędne programy i zostawić tylko komunikator skype. Również nie poskutkowało. Oboje jesteśmy już bezradni, ponieważ mojemu rozmówcy także często samoistnie resetuje się komputer. Doradziłam mu oczyszczenie wewnętrznej części jednostki centralnej, lecz to też nie przyniosło żadnych efektów. Prosiłabym o jakiekolwiek dobre rady, gdyż za bardzo nie znam się na skype’ie, więc nie wiem w czym może tkwić problem. Z góry bardzo dziękuję za udzielone mi rady.

Spróbujcie aktualizacji Skype.

Czyszczenie tak ,tylko raczej z kurzu w środku budy przy odłączonym kompie z prądu.Miękki pędzelek i przedmuchanie powietrzem np.odkurzaczem.To na początek.A reset kompa może mieć różne powody-temperatura,zasilacz itp.

A najlepiej ,jakby ten ktoś założył temat i opisał co się dzieje.Wtedy można próbować coś zaradzić.

Aktualizacji także próbowaliśmy, ale jak się domyślasz, nie poskutkowało. Nawet usuwaliśmy program i instalowaliśmy od nowa. Nie wiem więc o co chodzi. Dla mnie to wielka zagadka. Zwykle radzę sobie z problemami na komputerze, ale ten jest naprawdę bardzo specyficzny. Proszę o inne rady.