Problem z VIRTUAL PC

siema

mam starą gre “CLASH” nie dzialajaca na WIN XP a wlasnie taki system operacyjny posiedam a zmiana na WIN98 badz MILENIUM jest nie do przyjecia! !!

W Virtual PC tworzysz sobie wirtualny komputer i instalujesz na nim Windowsa.

no wiem ale jak mam angielska wersje i nie moge sobie poradzic

koszykgtw , ale w tym Virtual PC to jest przeciez podstawowy angielski, powiedz z czym sobie nie radzisz to Ci pomorzemy :stuck_out_tongue: ;]

ze wszystkim

pierwszy raz dzisiaj kozystam z tego programu i jestem :mrgreen: zielony

jak mozesz to po kolei mi wytlumacz od poczatku do konca ;]

ale nie przez ta strone

moje GG: 1766060 czekam na odp narka

DZIEKI

łopatologicznie…

Włączasz program->New->Next->zaznaczasz Create a virtual machine i klikasz Next->wpisujesz nazwe oraz wybierasz gdzie to zapisać (to jest plik konfikuracji) i klikasz Next->wybierasz Operating system i dajesz Next->zaznaczasz Using the recommended RAM i dajesz Next->zanzacz A New Virtual Hard Diski i dajesz Next->wpisuejsz nazwe i wybierasz gdzie zapisać (to do tego pliki program będzie pakował dane, więc zapisz go tam gdzie masz dużo miejsca) i klikasz Next->Finish

W oknie programu klikasz dwa razy w(u ciebie będzie się to nazywać tak jak to nazwałeś;p):

1eh3.jpg

otwiera ci się nowe okno z cyferkami a po chwili pisze coś takiego:

“Reboot or Select proper Boot Device or Insert Boot Media in slected Boot device”.

No i sobie albo wczytujesz dyskiete startową (u góry z menu), alebo płytkę z windowsem (albo oba:P) a potem insalujesz

dzieki silvver nie wiedzialem co zrobic po komunikacie “Reboot or Select proper Boot Device or Insert Boot Media in slected Boot device”. juz z odpaleniem gry sobie poradze :stuck_out_tongue: jeszcze raz DZIEKI

pozdro nara 3m sie

KOSZYK