Problem z Virusem

Cześć, witam mam jeden problem nod wykrył mi virusa : Win32/agen prawdopodobnie odmiana konia trojańskiego

Noi tera jest problem virus był w C;System volume information _restore i tak dalej koncówka A00330294.exe Jak będzie potrzebna całość to dam taki virus mam już poraz trzeci. I bardzo potrzebny mi jest Windows Movie Maker lecz nie mogę na nim np. Dodawać Tytułów Efektów, co mi jest bardzo potrzebne. Jeżeli jest jakiś podobny program lub ten virus nie zależy od Windows Movie Maker. A jeżeli jest jakiś program to proszę mi dać

Dziękuje

SluPila , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami w dziale Bezpieczeństwo, do którego przenoszę temat. Przeczytaj regulamin.

Z Twojej wypowiedzi ciężko wywnioskować o jaką właściwie poradę prosisz. Jeśli WMM nie działa właściwie możesz spróbować go przeinstalować. Zamienników WMM jest wiele, nawet na dobrych programach, poszukaj trochę w dziale multimedia. Przeczyść rejestr cclenerem, może są w nim jakieś błędy. Jeśli NOD znajduje wirusa i usuwa go z sukcesem to wątpię, aby to właśnie ten wirus był przyczyną problemu.

Przede wszystkim napisz posta jeszcze raz i postaraj się jaśniej opisać swój problem, bo Twoje zdania wyglądają trochę jak oderwane od siebie myśli bez ładu i składu.

Pozdrawiam

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

:slight_smile: