PRoblem z Vista laptop hp pavilion dv6000

Witam, wziolem od znajomej laptopa ktory byl kupiony w Portugalii bo prosila mnie zebym jej zainstalowal wszystko, Vista jest ale po Portugalsku i teraz pytanie, dlaczego jak zainstalowalem Viste PL to ciagle wyskakiwalo mi jakies okienko portulaskie z pytanie czy chce zainstalowac jakis tam pakiet HP, mozliwe ze to jest przez to iż Partycja D ma nazwe HP RECOVERY i jak wchodze na ten dysk to odrazu mi sie odpala wlasnie ta aplikacja, czy da sie jakos zmienic jezyk systemu na POLSKI?

czy jak usune ta partycje HP RECOVERY i zainstaluje windowsa viste ultimate edition pl to bedzie dobrze?

W Viscie Ultimate są do pobrania pakiety językowe . W tym również język Polski . Wystarczy uruchomi windows update . W dodatkach znajdują się pakiety językowe.

Są owszem, tylko ze jak zainstalowalem Viste ULTIMATE PL to caly czas sie wlacza jakis pakit HP RECOVERY i jak to anuluje to sie komp resetuje

Co do tej partycji :

Na niej znajduje się obraz systemu fabryczny . Lepiej go nie usuwac . Jak sądzę koleżanka nie dostała żadnej płyty z systemem (oryginalnej) .Jedynym sposobem na przywrócenie oryginalnego systemu jest użycie tej partycji . Tak robi również Acer . Pózniej sa problemy z aktywacją systemu.

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 16:43

HP RECOVERY chce przywrócic system oryginalny . Pozwól mu na to i pobierz plik jezykowy . Powinno pomuc

No dokladnie tak jak piszesz, nie dostala zadnej plytki od systemu ani zadnej plytki od sterownikow, dzis zainstalowalem XP i ■■■■, nie ma sterow, wiec skad wziasc stery?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=1842155

tylko z tego co wiem plik jezykowy jest tylko do visty ULTIMATE

lennarr przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swoich postów. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

Zainstalowałem Viste Ultimate PL udało się w końcu i teraz mam problem odnośnie karty graficznej, sciągam ze strony HP nvidia nfroce wszystko ladnie sie instaluje a jak ściągnę NVIDIA VGA DRIVER i tu sie pojawia błąd

" The Nvidia setup program could not locate any drivers that are compatibale with your current hardware" :frowning: przeciez sciagam stery do hp pavilion

lennarr , prosiłem Cię o coś… Ostatni raz przypominam. To, że w kolejnych postach używasz pl znaczków, nie oznacza, że poprzednich nie musisz poprawić.