Problem z Vista

hej mam probem z vista, pomozcie prosze! !!

Po przeinstalowaniu systemu, vista pyta mnie o klucz rejestracyjny ( na aktywacje mam 30 dni), ktory to zazwyczaj znajduje sie na naklejce pod (w moim przypadku) laptopem. Niestety klucz z mojej naklejki nie dziala, a zeby napisac do obslugi klienta microsoftu to musze miec prawidlowy klucz ( nie wiem po co oni w ogole sa, do tego usluga platna), wiec moje bledne kolo sie zamyka. ma ktos pomysl jak to rozgryzc??? dzieki!

a instalowałeś z Recovery?

instalacje z Recovery nie wymagają aktywacji

jedyna plyta jaka byla z lapem to “windows anytime upgrade”. po formacie jak wchodze w “system” to mam info ze windows musi byc aktywowany i mam na to w tyj chwili juz 26 dni…

czyli miałeś XP a zainstalowałeś teraz Vistę?

nie, oryginalnie lap mial juz viste. plyty “windows anytime upgrade” uzylem do formatu. xp to teraz moje marzenie, niestety nie mozna sie tak latwo pozbyc visty… bo nie pozwala zainstalowac oprogramowania starszego niz ona sama…

jaki to dokładnie model laptopa?

może robisz jakiś błąd w czasie wpisywania, np. 8 zamiast B itp., nie ma bata musi działać jeśli jest oryginalny system z dołączonym key-em.

:o , co prawda nie pisałem a dzwoniłem do nich i nie pytali mnie o klucz…

nic nie płaciłem, tyle tylko, co za połączenie telefoniczne.

gacurek

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. Wykaż też więcej starań w tym względzie w kolejnych - ewentualnych postach.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

podaj jak jest to model laptopa laptopa, jesli jest na gwarancji jeszcze to producenci moga ci wyslac plytke (tak jest przypadku HP) aco sie dzieje jak wkladasz Windows anytime Upragred ??

a to nie jest czasem do upgradu softa??