Problem z Visual c++ runtime libary

Witam.Gram w pewną grę nie będę się przyznawał w jaką bo to w sumie wstyd,ale gra jak każda inna,lecz renomę tej gry budują gracze,mniejsza…

Problem polega na tym że gram,gram i co chwilkę wyskakuje error o nazwie "runtime error visual c++ runtime library ".Visual c++ mam zainstalowany,próbowałem wszystkiego.Nic nie działa.NET też instalowałem.Od około 3 tygodni mam windowsa 7 x64.Z początku tego błędu nie posiadałem,ale po czasie(kiedy wyszedł nowy Client do tej gry) zaczął on wyskakiwać.Instalowałem gre i na starym cliencie,ale o dziwo dalej to samo.Pisałem już wszędzie na forach tej gry,MPC forum,PC format,teraz czas napisać tutaj.Na stronie piszą że “Jeżeli masz problem z uruchomieniem klienta (np. błąd HACKSIELD) uruchom patcher 2.3 z prawami ADMINISTRATORA! Jeżeli klient gry nie włącza się a w pliku syserr.txt widnieją błędy “LZO” to koniecznie zainstaluj Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package!”.Tak zrobiłem.Dalej ten sam błąd.Ręce opadają ja już nie wiem co ja mam zrobić.