Problem z walczeniem opcji udostepniania poleczenia int

(Lyft) #1

A wiec: Nie znam sie za dobrze na komputerach, wiec zgłaszam mój problem licząc na odpowiedz.

Mam Windowsa w języku francuskim SP2 oraz nortona 2006 ( + firewall tej samej marki).

Z góry zaznaczam, ze de/reinstalacja windows bądź usuwanie Nortona jest niemożliwa!

Chce udostępnić poleczenie internetowe innemu urządzeniu ( PS2, ale konfiguruje sie jak komputer).

No to wchodzę w połączenia-> klikam NEOSTRADA TP i klikam właściwości-> klikam zaawansowane i dalej robie jak tu jest pokazane:

neo1cz2.th.jpg

A kiedy chce to zrobić przez kreatora mam taki blad:

[bladkh0.th.png

Jeśli tłumaczenie jest konieczne to mogę spróbować to zrobić.

Bardzo proszę o pomoc!

(Adrian) #2

no mnie raczej przydałoby się tłumaczenie bo za chiny ludowe nie mam pojęcia co tam jest nabazgrane :stuck_out_tongue:

(Adarek) #3

No dobra , a przełaczenie jezyka na English ?? Na Polski programisty chyba też można.

Ps. Nie , to chyba tylko klawiatura..... :?

(Lyft) #4

Jesli chodzi o to kolo zegara to tym ustawiamy tylko jezyk klawiatury...

To pomoze mi ktos bo widze, ze jedyny post nie wnosi nic do tematu :confused:

(Adarek) #5

Twój ostatni też nic nie wnosi bo:

Ten mój też nic :smiley:

Daj wreście w normalnym języku . :wink:

Sam napisałeś :

Z francuskiego to ja znam tylko "że tę"

Już prędzej flamancki zrozumiem. :mrgreen: :lol:

A ja zadam takie może nietypowe pytanie: co to ma wspólnego z działem Linux?

(Lyft) #7

Tego co napisal adrian jakos nie wauwazylem a co do pyania: TO KTO TO TU PRZNIOSL ? ? ? ?

(sdar) #8

LyFT - nie krzycz :evil:

Ja to przeniosłem. Dostałeś przecież PW informujące o tym. Dział Linux nie był chyba dobrym miejscem. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to na PW proszę.

(Lyft) #9

Przepraszam za moje zdenerwowanie ! A chodzilo o przeniesienie do dzialu linux. Dobra mneijsza z tym.

Teksty przetlumacze niebawem a jakby co zapore windows mam wylaczona.

(Adarek) #10

Cosik mi sie przypomniało. Może sie przydać:

Budowa prostej sieci domowej z dostepem do internetu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=#691688

.

(Lyft) #11

Sugerujesz zrobienie sieci programem kerio czy co ? Hmm zrobilbym siec tym keriem, ale mi sie nie oplaca bo po co mi net w PS2 na 30 dni?

EDITED: Znalazlem to, co dotyczy mojego problemu tylko nei wiem co z tym zrobic :confused:

http://www.chicagotech.net/winissues/error1003.htm