Problem z wbudowanym mikrofonem ASUS X52JE - probelm jakich

Witam,

Posiadam laptopa ASUS X52JE.

Wczoraj podczas wideorozmowy na facebooku wyłączyłem mikrofon i już nie zadziałał.

Sprawa jednak nie jest taka prosta. Miałem pilną rozmowę telefoniczną i chciałem na chwilę wyciszyć mikrofon. Więc nacisnąłem na ikonę głośnika prawym przyciskiem myszy i wybrałem “urządzenia do nagrywania”. Tam był jeden dostępny mikrofon. Znów prawy przycisk i “wyłącz”. I ku mojemu zaskoczeniu mikrofon zniknął. (foto w załączniku) i za żadne skarby nie mogę go włączyć. W menadżer sprzętu brak żadnych żółtych ikonem. Przeinstalowałem sterownik od dźwięku. Koleś z asusa (na czacie z pomocy) powiedział żebym przywrócił system do jakiegoś etapu i tak zrobiłem. Jak mikrofonu nie było tak nie ma. Co robić? Mikrofon potrzebuje każdego dnia nie do zabawy ale do konferencji (taka praca).

Proszę o pomoc. Jestem załamany.

Pozdrawiam

http://www.sendspace.pl/file/880d038a9d5d03c9d055c24

Noc cóż, najciemniej jest pod latarnia, jak to się mówi, tak więc nie dziwię się, że nie wpadłeś na tak oczywista rzecz. Po wyłączeniu urządzenia, jest ono ukrywane, tak więc musisz wejść w urządzenia do nagrywania, kliknąć ppm i wybrać z menu kontektowego pokaż wyłączone urządzenia i wtedy najnormalniej w świecie klikasz ppm na mikro i wybierasz włącz.

jestes geniuszem! !!

Dziala!

Dziekuje bardzo i pozdrawiam

Cieszę się, że pomogłem. Nie jestem geniuszem, po prostu mam na tyle obcykanego 7, że po prostu wiem o tym, że po wyłączeniu urządzenie jest ukrywane.