Problem z wczytywaniem stron internetowych

Witam!

Mam problem najogólniej mówiąc z internetem. A konkretnie …. w trakcie przeglądania stron internetowych niektóre ze stron się nie ładują tzn w przeglądarce widzę że dane są pobierane ale strona się nie ukazuje (nie pojawia się żadne błąd). Ale wystarczy kliknąć odśwież albo kliknąć jeszcze raz na link i strona od razu się pojawia. Dzieje się to bardzo często- i skutecznie przeszkadza to w swobodnym korzystaniu w internetu) nie ma to znaczenia jaka to jest strona czy google czy onet czy coś innego. Miałem już taki problem wcześniej, sformatowałem dysk i zainstalowałem na nowo Windowsa było ok. Po ok. 2 miesiącach znowu tak się dzieje.

Używam Avasta i Kerio do ochrony. Raz w tygodniu też skanuje programami Ad-Aware i Spyware Doctor. Nie jest to raczej wina przeglądarki bo patrzyłem w IE oraz Firefoxie i jest tak samo.

Może być tak, że programy skanujące „na żywo” Avast albo Kerio mogą powodować taki problem?

Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to z góry bardzo dziękuje za każdą rade.

Pozdrawiam.

Przeskanuj kompa i daj logi do działu Bezpieczeństwo

Może coś złapałeś i ci zżera pamięć

Hmm… ja mam to samo. Myślałem, że to może przez NoScript, ale jak mówisz, że na IE też tak masz to może mamy jakiegoś syfa lub jakaś aplikacja/usługa to powoduje.

jakie masz połączenie do sieci.

jak radiówkę to wina sieci

no właśnie nie mam radiowego połączenia…

jest jeszcze jedna rzecz o której nie powiedziałem, dość często jak wchodzę na jakąś stronę to wyświetla mi się jakieś zdjęcie zamiast strony. Np wchodzę na google i wyświetla mi się zdjęcie gazety wyborczej, albo jak wchodzę na stronę gazety to zdjęcia są podmienione na logo google - to taki przykład- występuje na różnych stronach. Jak przeładuje stronę z pominięciem pamięci to wszystko wraca do normy.

ale z jakiego programu mam dać loga? Z Ad-Aware bardzo dużo zajmuje miejsca … strasznie dużo jest tam jakiś wpisów i procesów wyszczególnionych.

Powiedźcie z jakiego programu mam dać loga?

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 0:44

wszystkie problemy o których pisałem wyżej minęły po wyinstalowaniu Avasta i zainstalowaniu Kaspersky Internet Security 7.0.

Nie wiem czy faktycznie była to wina Avasta ale faktem jest, że jak go już nie ma to wszystko jest już w pożądku. Strony wczytują się jak należy i wszystko jest ok.