Problem z wejsciem -grupa domowa win 7

witam. Zrobiłem grupę domowa na 2 lapkach (moim i moich rodziców )Na rodziców Lapku widać moje foldery które są w grupie domowej a jak ja wchodzę na grupę domowa do nich to jest folder ale jak na niego klikam to długo ląduje i pisze później diagnozuj … i nie mogę wejść w ten folder . Wogóle to ja u rodziców lapku nacisnąłem żeby folder udostępniło a u mnie jest ze cala bibliotekę udostępniło . Pomóżcie mecze się z tym bardzo długo .

Grupa domowa w Windows 7 działa gdy komputery są sprzężone z grupą domową. Grupa robocza na wszystkich komputerach musi mieć nazwę DOM. W Centrum sieci i udostępniania należy dostosować ustawienia na wszystkich komputerach w następujący sposób w zakładce:

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Centrum sieci i udostępniania\Zaawansowane ustawienia udostępniania

:arrow: Włącz odnajdowanie sieci

:arrow: Włącz udostępnianie plików i drukarek

:arrow: Włącz udostępnianie, aby dowolna osoba z dostępem do sieci mogła odczytywać i zapisywać pliki znajdujące się w folderach publicznych. Ta opcja pozwala na dostęp do danych udostępnionych wszystkim użytkownikom w grupie roboczej DOM.

:arrow: Udostępniaj zasoby (foldery, urządzenia) za pomocą prostego kreatora udostępniania (opcja Udostępnij dostępna na belce Windows Explorer).

nic to nie dało .dalej jest jak chce wejść w folder który udostępnił mi rodziców komputer pisze diagnozuj …

Jaki masz program AV/Internet Security? Należy zezwolić w ustawieniach Firewalla programu Internet Security na udostępnianie. W przeciwnym wypadku program IS po prostu blokuje połączenie, mimo poprawnych ustawień systemowych.