Problem z wejściem na Czat

Witam,

Mam zainstalowaną najnowszą javę od sun , ale nie mogę wejść na żadne czaty. Uruchamiałem po przez dwie przeglądarki IE i Opera i nic. Pisze , że “Niestety Twoja przeglądarka nie obsługuje środowiska Java”.

Wiem , że jeszcze się to ustawia w opcjach przeglądarek , ale nie wiem gdzie to mam znaleść tz. jaką opcję trzeba zaznaczyć. Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

Opera -> Narzędzia -> Szybka konfiguracja -> zaznacz “ptaszkami” wszystkie pozycje, a w szczególności: Włącz obsługę Javy, Włącz obsługę JavaScript.

Sprawdź jeszcze na Mozilli Firefox.

Mam włączone te opcje ( java i JavaScript ) i nic , nie działa. Tak samo w Firefox’ie. :?

kkynioo34 , pobierz i zainstaluj Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 5 Update 15.

Następnie pobierz i zainstaluj Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 6 Update 5.

:? nic to samo …

już nie wiem co może być tego przyczyną

3467bc11dd9dccb1m.gif

Próbowałeś przeinstalować Operę ? Posiadasz najnowszą wersję 9.26 Build 8835 ?

Tak mam najnowszą operę. I jak powiedziałeś i tak zrobiłem.

Instalowałem dwa razy w taki sposób. Raz najpierw zainstalowałem Operę potem javę. Drugi raz javę a potem Operę.

I nic dalej to samo :? nie wiem , ale nie chcę mi się od nowa instalować systemu. Nie mam żadnego syfu czy jakiegoś wirusa.

Poprostu nie mam pojęcia co jest :frowning: aaaa bym zapomniał w windows xp mam to samo. W xp mam IE 6 i też nie działa , w dodatku instalowałem jave od microsoft

i też nie działa… nie wiem co jest grane :?