Problem z wejściem na partycję!

witam dziś ponownie. zainstalowałem dziś antywira. niestety był beznadziejny. usunąłem go. lecz pozostał jeden poważny problem. nie mogę wejść na partycję. gdy klikam na nią wyskakuje mi błąd “odmowa dostępu”. gdy klikam prawym przyciskiem myszy nie ma pierwszej pozycji 'otwórz" tylko jakieś

(open O). “otwórz” jest parę pozycji niżej. i wchodzenie w ten sposób na partycje jest bardzo uciążliwe.

proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. pozdrawiam

Usuń z niej plik autorun.inf (możesz wejść przez start->uruchom i wpisujesz literę_dysku: np c:).

Plik może być ukryty, więc w moim komputerze->z menu->narzędzia->opcje folderów->widok->włącz opcję pokazywania ukrytych plików i folderów.

Potem daj log z combofix: viewtopic.php?f=16&t=36654

(log daj na stronkę wklejto.pl, a tu sam link do niego).

alejak mam to usunąć? g wpisuję to co każesz (w poleceniu uruchom) to wyskakuje mi ten autotun.inf ale w notatniku od razu

Wejdź w sposób jaki podawałeś i usuń ten plik (lub przez eksplorator windows).

Daj ten log.

no ale jak? mnie się od razu notatnik włącza! !!

Ściągnij stąd Combofix: http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry395642

Zapisz go na pulpicie i z niego uruchom.

Pamiętaj, aby log dać na wklejto.pl, a tu sam link do niego.

ten combofix napędził mi strachu. wszystko mi powyłączał ale usunął mój problem.

a loga nie wiedziałem jak zapisać. jak podpowiesz jak to go wrzucę:)

Kopiujesz zawartość całego loga, zaznaczasz wszystko i wciskasz ctrl+c

wchodzisz na stronkę wklejto.pl i wklejasz ctrl+v, potem klikasz Dodaj, podany w pasku adresu, adres, podajesz nam :wink:

to poczekaj chwilę. chwilkę cierpliwości:)

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 23:02 został dopisany post przez PawelekCIACHO

już wiem jak to zrobić. poczekasz chwilę?

:L

PawelekCIACHO , Masz wirusa, daj ten log.

ale ja nie wiem jak go dać. ten log znika sam i na koniec zostają dwie linijki tekstu po angielsku

pomóż mi !!

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 23:38 został dopisany post przez PawelekCIACHO

chyba już cie nie ma. a te foldery co co się utworzyły z tego combofixa ( mam takie coś: ComboFix oraz QooBox) można usunąć? daj jeszcze znać:)

Może przeskanuj Antywirem ten uszkodzony plik? Utwórz tylko jego kopię zapasową (na wszelki wypadek) i usuń.

Nic nie usuwaj. Czy wszystko robisz dobrze?

  1. Zaznaczasz cały log i wciskasz Ctrl+C (lub prawym przyciskiem myszy i kopiuj).

  2. Wchodzisz na stronkę i tam Ctrl+V (ub prawym przyciskiem myszy i wklej).

  3. Dodajesz nick i klikasz Dodaj.

A podaj mi adres podstrony do której Ciebie przekierowało.

na dziś już koniec z tym. dzięki za pomoc cosik_ktosik oraz Alden wpadnijcie jeszcze jutro. dobranoc:)

Przeczytaj posta wcześniej i daj ten log. Może spróbuj go wkleić na http://wklej.org/

ale ja nic nie usuwam. w combofixie ten log czy jak mu tam sam znika i pozostają dwie linijki zwykłego tekstu. a jak coś tam skanuje to coś tam piszę i na końcu linijki po kolei idę cyfry. przykład:

coś tam 1

cos tam 2

itd

ten combofix do w dosie ma być, tak?

Uruchamiasz go zwyczajnie w windows, potem lecą kroki (jak podałeś), nic nie rób. Na koniec combofix wyświetli plik w notatniku, jego kopiujesz i wklejasz.

Jeżeli możesz już wejść na partycję systemową, to w katalogu głównym powinien być plik ComboFix.txt, tam jest właśnie zapisany log.

ale ja jestem głupi!!

sorki za mnie:)

a oto i log:

http://wklejto.pl/4735

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 0:18 został dopisany post przez PawelekCIACHO

nie wiem czy jeszcze jesteś. a z karty pamięci da się to wyleczyć? bo to też jest!!