Problem z weryfikacją licencji z bazą danych w Kaspersky

Kolego tłumaczyłem ci już nie pomogło. Zdaje ci się tylko.

Mówię ci po raz po kolejny. Pomogło, ale tylko na jakiś czas, problem powróci, zobaczysz.

Ja robię to samo zanim jeszcze na forum Kaspersky na to wpadli.

Nawet aktualizować nie potrzeba. A jak zaktualizujesz to i tak nic to nie da. Problem powraca po około godzinie.

Zadzwoń do nich i im to powiedz!

DZIAŁA NIE RÓB PROBLEMU KOLEGO.

POZDRAWIAM

Nie robię problemu, tylko mówię jak jest. Mówię cały czas, że to rozwiązanie odkryłem sam, zanim je na forum odkryli. Kaspersky Lab się tym kieruje co tam wymyślili. To nie zmienia faktu, że problem powraca. U mnie mimo tego co piszecie już 6 razy wystąpiło.

I nadal im nie działają strony

Edit:

Problem znowu wystąpił

Blady2011 ma racje to pomaga ale na chwilę

No właśnie, musi ktoś do nich zadzwonić i im to uświadomić. Ja do nich pisałem już 3 razy i nic

Wycofaj wcześniejszą aktualizacje, dopiero pobierz nową.

Na 10 stanowiskach problem od godziny nie powraca

Tak też robiłem a mimo to problem i tak powraca. Bazy które się pobrały były opublikowane o 12:24:00, nowszych niema

sa z 16:31

pozatym tak jak wyzej, kiedy pojawil sie ten problem usunalem klucz, wylaczylem KIS, wlaczylem i dodalem klucz i nie bylo dalej zadnych probemow

Właśnie Kaspersky Lab opublikował informację jak rozwiązać ten problem, poniżej link

http://support.kaspersky.com/pl/kis2012 … =208285888

Teraz tak, ale jak pisałem posta to tamte były najnowsze. O dziwo, gdy zaktualizowały się automatycznie problem ustąpił. Kilka minut wcześniej zaktualizowały mi się bazy do tych z 16:31 i problemu także już niema.

Gdy próbowałem ręcznych aktualizacji od chwili pojawienia się problemu, nie pomagało.

Wiemy już, że Kaspersky wypuścił wcześniej uszkodzone bazy danych. Co jednak jest przyczyną niedziałających stron Kaspersky?

Ale za zaistniałą sytuację powinni w nagrodę przedłużyć każdemu klientowi licencję, za to że narazili go na ryzyko infekcji komputera.

Blady2011 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A zapomnieli dodać, że by usunąć ten folder trzeba wyłączyć w programie autoochronę, samo wyłączenie programu nic nie da.

Nie zapomnieli, pisze w pkt. 1 jak to zrobić. Czy nadal nie otwierają się strony Kaspersky Lab?