Problem z wgrywaniem plików na mp4

Witam mam taki problem: Podłańczam mp4 do posrtu USB a na komputerze nie chce mi wykryć mp4 jako dysku przenośnego. Prędzej przed formatem dysku można bylo wgrywac i kopiowac pliki ale teraz nie ma takiej możliwości. Kabel USB jest sprawny bo na mp4 pojawia sie ładowanie baterii. Moze to trzeba przez kreator szukania nowych urządzeń ale nie mam pojęcia. prosze pomóżcie dzięki z góry

A co to za mp4? Jakiś no-name?

jakis samsung nie wiem bo nie mam do niego żadnego oprogramowania ani kartonika ale nigdy prędzej sie to nie pojawialo mi sie wydaje ze mam cos nie tak ustawione na komputerze

daj fotke lub znajdź na allegro podobny,ale powinieneś mieć napisane na obudowie jaki to model

A czy na tym nośniku nie było jakiś sterowników odpowiedzialnych za poprawne działanie urządzenia, które to po sformatowaniu zostały usunięte?

Na odtwarzaczu nie jest napisane, co to za model ? Jeżeli będziesz znał model, to sterowniki można pobrać ze strony producenta tegoż odtwarzacza MP4.

Jaki posiadasz system operacyjny ? Jeżeli Windows XP, to czy Service Pack 2 masz zainstalowany ?

nie pisze modelu w tym rzecz bo troche zniszczony jest ale juz wiem wtedy dlaczego bo nie mam service pack 2 bo teraz mam jakaś inna wersja windowsa od kogoś innego a jeszcze nie zainstalowałem wielkie dzieki seba86mu

a jednak to nie SP II to możliwe jest że się sterowniki wykasowały to jest taka sama jak ta :

http://allegro.pl/item302080617_mp4_czy … _c208.html prosze pomóżcie

czyli noname stery będzie trudno znaleźć

Myślę ze te stery mogą być tu viewtopic.php?f=19&t=228360#p1512332