Problem z wi-fi w toshibie a300d

Witam wszystkich.

Otóż mam problem z połączeniem się z sieciami bezprzewodowymi w moim laptopie toshiba a300d-11v. Problem tkwi w tym, że przeinstalowałem system na Windows XP, i wszystko ładnie pięknie, sterowniki zainstalowałem. I teraz jak chcę się połączyć z siecią to elegancko wchodzę na połączenia sieciowe(robiłem nawet jak pisało w centrum pomocy windows) i tam z boku powinno być połącz się z siecią bezprzewodową czy coś w tym stylu. A tam nic takiego nie ma. Jest tylko utwórz nowe połączenie sieciowe, konfiguracja w domu lub sieci i zmiana zapory windows. Co zrobić żeby się połączyć przez wi-fi??? Proszę o szybką i dobrą odpowiedź. Z góry dziękuję.

A jest widoczna ta karta wi-fi w menedzerze urzadzen? A po pierwsze to sprawdz czy nie wylaczyles tej karty przelacznikiem z boku obudowy.

zainstalowałem Wireless Network Driver Atheros ale nie wiem czy to ten sterownik, na obudowie jest cały czas włączona lampka od wi-fi więc włączone jest. co mam zrobić???

jak masz zainstalowana kartę to koło zegara masz zapewne ikonę połączenia wi fi klikasz na niego 2 razy wskazujesz sieć z która chcesz się połączyć i się łączysz jak chcesz zaklikaj do mnie na gg

Sprawdź w Menedżerze urządzeń czy masz zainstalowana kartę Wi fi być moze pobrałeś i zainstalowałeś błędny sterownik. Natomiast w Połączeniach sieciowych Start/Panel sterowania/Połączenia sieciowe i internetowe/Połączenia sieciowe zobacz czy jest tam ikonka sieci Wi fi (jeżeli jest oznacza to ze karta jest zainstalowana poprawnie jej brak oznacza niezainstalowaną kartę w systemie) kliknij na nią dwa razy i powinieneś zobaczyć dostępne sieci bezprzewodowe wybierasz sieć i się łączysz Jeżeli Ci pisze że Inny program służy do łączenia z siecią oznaczać to może że wraz z sterownikiem karty zainstalowałeś program do obsługi tej karty należy uruchomić ten program możliwe ze jest w zasobniku systemowym wyszukać sieć i się połączyć z siecią.

Podaj numer modelu tego laptopa. Znajduje on sie pod spodem i wyglada mniej wiecej tak PSA***

Rozmawiałem z Tym kolegą smity351 na gg podał mi NR Modelu PSAK0E który nie pasuje do Equim natomiast pasuje do tego: http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … _ID=150452 Ja proponuje pobrać sterowniki przeznaczone dla tego modelu i zobaczyć czy podejdą bo kolega ma dużo znaków zapytania w Menedżerze urządzeń.

Nie masz karty atheros wiec odinstaluj tamte stery i zainstaluj te http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil … 151339.zip

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

dobra już wszystko dobrze zrobione, można zamknąć temat.