Problem z wiatrakiem w laptopie-stale pracuje

Witam!Mam problem z wiatrakiem w laptopie, cały czas chodzi, bez względu na to co robię. Pracuje nawet jak na kompie zupełnie nic nie robię. Wcześniej tego nie robił. Dlaczego tak sie dzieje??

Nie zmieniłeś przypadkiem powierzchni na której stoi laptop… kiedy np. mam swojego na biurku to praktycznie dmuchawa wcale nie wydmuchuje gorącego powietrza i lapek jest chłodny, ale np. kiedy go mam na kolanach to robi się z niego mały grzejniczek:P

Własnie stoi cały czas w tym samym miejscu :(:frowning: kumpel ma takiego samego i uniego nie chodzi wiatrak, a nadmienie ze dzisiaj go odkurzalem ale to nic nie dalo .

Hm, to może coś z czujnikiem temperatury… na pewno nie powinien chodzić cały czas. Możesz zerknąć w jakimś programie jak tam z temperaturami…

Przewietrz mieszkanie porządnie i zobaczysz czy się wyłączy, jak mam w mieszkaniu powyżej 21stopni to mój dell też cały czas kręci znaczy szybko kręci jak jest chłodniej to kręci ale już go nie słychać.

posprzątaj w laptopie, czyli rozkręć kup sprężone powietrze i usuń cały kurz z układu chłodzenia

A czy takie powietrze spręzone mozna wpuścic bez rozkręcania lapsa?? Czy konieczne jest rozkrecenie?? I jaki jest koszt takiego powietrza sprężonego. Pozdrawiam

Jeśli chcesz śmieci wdmuchać do środka laptopa to możesz bez rozkręcania, :mrgreen: koszt powietrza sprężonego ok 20 PLN