Problem z wifi, dźwiękiem i areo

Wczoraj wieczorem powyłączałem trochę rzeczy które starują wraz z systemem i chyba trochę przesadziłem. :-( Kiedy na następny dzień włączyłem laptopa ekran był bardzo przyciemniony, nie było dźwięku i nie mogłem się połączyć z wifi. Włączyłem więc wszystko z powrotem i włączyłem komputer ponownie. Niestety efekt cały czas się utrzymywał. Spróbowałem więc pojaśnić ekran wchodząc w ustawienia zasilania ale, niczego nie mogłem zrobić ponieważ cały czas pisało mi “brak połączenia z serwerem RPC”, czy RCP (nie pamiętam). Trochę pogrzebałem w ustawieniach i udało mi się załatwić problem z ekranem. Lecz niestety nie mogę niczego zrobić z dźwiękiem, wifi i areo. Wiem jak się włącza i wyłącza areo więc spróbowałem ale, nie mogłem znaleźć funkcji areo.

Proszę pomóżcie. [-o< Z góry dziękuje

Spróbuj przywrócić system - Klikamy menu Start | Wszystkie Programy |Akcesoria| Narzędzia Systemowe i wybieramy Przywracanie Systemu.

Sprawdź w menadżerze urządzeń czy są jakieś znaki zapytania przy audio i karcie sieciowej WiFi. Jeżeli tak to przeinstaluj sterowniki do tych urządzeń.

Nie mogę przywrócić systemu, ponieważ jest napisane że, napotkano jakieś tam błędy. A w menedżerze niczego niema.

Włóż płytkę z Systemem do napędu ,wejdź w start–>uruchom i wpisz sfc /scannow (po sfc jest spacja) po skończonym skanowaniu może być potrzebny restart.

Jest to opcja naprawy systemu.

A jeśli ni mam płytji z systemem? Próbowałem już chyba wszystkiego. Chyba się poddaję.

Nie mam dostępu do różnych żeczy. Aż tak się na tym nie znam ale, może to jakiś wirus?

Chociaż już skanowałem komputer.   ](*,)