Problem z WiFI na laptopie

(Venonx10) #1

Mam problem tego typu mam acera extense 5220 i gdy zamykam lapa to wlącza mi sie stan wstrzymania wszystko spoko tylko czemu mi net rozłacza niemoge wtedy sciagac nic. prosze o pomoc

(Kuczcuk) #2

Wydaje mi się, że włącza się oszczędzanie energii i wyłączana jest karta sieciowa. W ustawieniach urządzenia, wyłącz opcje oszczędzania energii dla karty.

Powinno pomóc..

(pysiu) #3

no i prawidłowo i na hp to samo jest bo w tym momęcie komputer nie działa :slight_smile:

(Icearas) #4

Ponieważ komputer jak sam powiedziałeś przechodzi na wstrzymanie. Wszystkie procesy zostają "zamrożone" do momentu otwarcia klapy. Jeżeli laptopa masz podpiętego do prądu ustaw sobie w ustawieniach klapy laptopa aby po zamknięciu nie robił nic i problem z głowy.

(Venonx10) #5

ale wczesniej mialem ze jak mi przechodzil w stan wstrzymania to smigal normalnie net. Jeszcze jedno jak mam lapka podlaczonego caly czas do proadu to jak najlepiej ustawic w opcjach zasilania?

(Icearas) #6

To w ustawieniach karty musisz pogrzebać. Ja mam u siebie ustawione na zrównoważone ponieważ nie ma za wielkiej różnicy między zrównoważeniem a wysoką wydajnością. Bynajmnije u mnie tak jest.

(Venonx10) #7

a do czego sa te programu typu empowering technology jest to niezbedne?

(Icearas) #8

Nie powiem Ci bo nie wiem co to jest :slight_smile: I możliwe, że jest o tylko na laptopach Acera. Pozatym google nie boli :wink: