Problem z WiFi

Witam!

Mam mały problem. Dostałem w firmie laptopa, Acer extensa 5220 i pisze, że ma on wbudowane WiFi jednak nie mogę rozszyfrować jak mam używać tego WiFi. Miga mi jedynie taka lampka na pomarańczowo. Kupiłem liveboxa i nie jest problemem zainstalować go przez modem sagem ale chciałbym to zrobić przez WiFi (bo po to chyba ono jest). Gdy wchodzę w Sieci bezprzewodowe i chce dodać tego liveboxa to wyskakuje mi komunikat, że nie można ukończyć kroku… nie pamiętam do końca. Mam pytanie, jaki robie problem? Może to WiFi nie zostało jakoś zainstalowane albo coś, albo ja robie jakiś problem. Proszę o odpowiedź.

Niektóre LiveBoxy mają dodatkową Autoryzację aby się połączyć z nimi trzeba wcisnąć jeden przycisk w LiveBoxie i natychmiast po tym dać w laptopie aby się połączył .

Pytanie jeszcze jedno czy sieć wogóle jest wykrywana. Przez kartę wifi na laptopie ??? I jaką ma nazwę.

Proponuje zapoznać się z informacjami do których linki zamieściłem poniżej lub instrukcją od Livebox jest tam wszystko krok po kroku opisane z Live box otrzymałeś też kartę USB w instrukcji pisze jak sie ja instaluje gdzie znajduje się klucz szyfrujacy SSID i WEP (m.in) na spodzie urządzenia kiedy nacisnąć przycisk autoryzacji na urządzeniu oraz jak połączyć się z siecią wykorzystując własna kartę Wifi w laptopie

Poniżej masz linki do instrukcji opisującej krok po kroku proces instalacji livebox tp Proszę zapoznaj się z informacjami tam zawartymi.

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … h/livebox/

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … inst_wifi/ Instrukcja instalacji przez WiFi

Jest taka sprawa, ja jak dostalem liveboxa to od razu go zainstalowałem, i teraz jak wchodzę w połączenia sieciowe to mi wogole nic nie wyskakuje! i nawet nie mam jak tego skonfigurować… jest jakas inna opcja czy muszę odinstalować?

margol017 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.