Problem z WiFi

witam jestem nowy tutaj a mam pytanie posiadam laptopa asus z96s z karta

Intel® Wireless WiFi Link 4965AGN

mój problem jest taki wszystko jest poinstalowane sterowniki itp…

wykrywa mi normalnie sieci podczas dzialania tak jak powinno ale gdy probuje sie polaczyc z jakas siecia to wyskakuje informacje ze wybrana siec jest poza zasiegiem odswiesz liste sieci i sprobuj ponownie i tak jest z kazda siecia ktora chce wlaczyc :frowning:

wie ktos moze o co chodzi bo ja nie mam pojecia pomocy???

opiszcie co i jak mam zrobic to sprobuje:)

Masz w ogóle dostęp do tej sieci? To znaczy, czy twój komputer jest dodany do filtra adresów MAC karty sieciowej u twojego ISP lub jeśli masz router to sprawdź czy masz włączone filtrowanie adresów MAC kart sieciowych. Jaką masz moc sygnału? Jeśli w pobliżu jest kilka dostępnych sieci, mogą one działać na tych samych kanałach wzajemnie się zakłócając, kiedyś miałem taki właśnie problem.

Zadzwoń do administratora sieci i przedstaw problem, ja kiedyś miałem taką sytuację, że miałem wymienianą kartę sieciową i administrator zapomniał zmienić MAC, potem po burzy była awaria i sieci i znowu nie miałem dostępu i okazało się, że mieli w filtrze znowu mój stary MAC, dlatego zadzwoń jeszcze do swojego operatora.

Pozdrawiam!

cholinex1989 , proszę poprawić temat na bardziej konkretny, obrazujący problem, a także poprawić wiadomość: na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Stosujesz opcję EDYTUJ.