Problem z Wifi

Przeczytałem wiele postów na ten temat lecz nie uzyskałem dobrej odp… Robiłem wszystko co moglem i się nie udało :frowning:

więc zwracam się do was o pomoc.

a więc posiadam router firmy d-link model dir-300. Wczoraj wieczorem chciałem się połączyć komórka na internet 1 raz przez wifi (test nowego zakupu )i Blackberry kazał mi nacisnąć przycisk na routerze taki z 2 strzałkami.W tym czasie siostra była na laptopie i po naciśnieciu tego przycisku najprawdopodobniej straciła internet. sprawdziłem u siebie na PC czy mam internet i jednak miałem. Teraz dam kilka ss żeby bardziej przybliżyć wam moja sprawę

image_id: 3358 po długim czasie udało mi sie połączyc z routerem ale internet i tak nie działa… teraz tak co 15s. zostaje przerwane połączenie i wznowione tzn ciągle mi wyskakuje ten komunikat (opisuje to co jest na laptopie)

image_id: 3360 tutaj stan sieci bezprzewodowej

image_id: 3359a tu stan sieci lokalnej. i to z nią mam chyba problem…

A i jeszcze jedno posiadam Windows XP SP3.

Proszę o pomoc ![-o<

zrob twardy reset routera i ustaw wszystko od nowa, wprowadzasz zabezpieczenie do sieci, a jak chcesz miec neta na fonie to szukasz sieci i wpisujesz haslo do wifi i to samo na lapie

hirosss , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę zlikwidować zbędną choinkę emotek. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978