Problem z win32.small.ir, Bancodor.ab, Agent.wol,trojan cric

Zastosowałeś się do tego?

nie mam pojęcia jak to zrobić :frowning:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\LIES.EXE

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

niestety ni pomogło

Daj log z Silenta

Masz nod32 i avasta? Odinstaluj jeden :slight_smile:

Dzieki serdeczne za zaiteresowanie , spróbuje opisac Ci mój problem , a więc w trakcie generowanie loga z hijackathis usunołem plik zwiazany z odpalaniem avasta , ponieważ ikonka avasta na pasku zatrzymała się i pojawił sie na niej znak zakazu, próbowałem go uruchomić ale nie zdołałem tego zrobić , Avast informuje mnie że podsytem znalazł bład RPC. Firewall natomiast działa, a przynajmniej tak mie sie wydaje.Cóż tak więc zdecydowałem się na zainstalowanie darmowego NODA dopóki nie zdołam uruchomić Avasta, (mam oryginalną płytkę itd , tylko wiedzy btakuje i czasu :frowning: , i tak sie to wlecze).Pózniej pojawił się ten sam problem so na poczatku czyli jakieś 14 dni temu, mianowicie otworzyłem pocztę na której znalazłem informacje , i linka na którego miłem wejśc żeby je sprwadzić , a że inf. dotyczyły mojej pracy skusiłem się aby je zobaczyć , po wejści na stronkę przez linka podanego w wiadomości ukazały misię dokumenty w formacie Wordowskim , po kliknięciu na nie, system poprosił mnie o zainstalowanie oprogramowanie klikanołem tak , i 2 minuty póżniej zaraziłem sie Troajnem i Backdoorem, które w efekcie usunąłem , przynajmniej tak mi sie wydawało, chociuaż dziś już ich chyba nie ma.Wirus objawiał się tym że w momencie uruychomienia przeglądarki , jednoczaśnie uruchamiała się jednocześnie ikona wirusa nazwana jako plik wordowski, ten który ściągnąlem. Zabrałem się wieć do usuwania Hijackiem i Silentem , i wszysttkimi programami znajdującymi sie na tej stronce która zamieśćił KUNZ ale nie pomogło.Cały czas wirus siedział, wieć usunołem z loga stronę startową która miała końcówkę google.bz , a nie jak wydawało się właściowie google .it, korzystam z włoskiegoi oprogramowanie wieć pomyślałem że powinno być na końcu it.Tak więc po jej usunięciu pojawił sie kolejny problem , nie mogę wejść na pocztę, która miałem w ulubionych , cała rezta dział tylko ni poczta , jej ikonak stała sie jasno niebieska, a w górnym lewym rogu ma czerwony kleks , adres po wpisaniu do google nie umożliwia mi też otworzenia jej, pokjazuja sie na pulpicie w lewym dolnym rogu dwa znaki zakazu , i bania. Nie wiedząc co zrobić poradziłem sie na formu i zasugerowano mi abym ściągnął inną przeglądarkę i sprawdził czy poczta pójdzie , i odziwo, po zaionstalowaniu Opery, otworzyłem pocztę , więc mam ją na pulpicie, bo to jedyny sposób aby przeczytać pocztę, natomiast wolałbym powrócić do początkowych ustawień, niestety nie jestem w stanie znależć na tyle czasu aby doczytać wszystkiego , więc dlatego proszę o pomoc. Poza tym wolałbym też z powrotem zainstalowac Avasta , i o sugestię w tej kwesti też chciałbym, prosić .Przepraszam za esej, mam nadzieje naszybka odpowiedz i pomoc.Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odinstaluj nod32, spórbuj reinstalacji avasta, jak nie to Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Dziękuje szczerze , dokształce sie i spróbuję działać , a propos poczty masz pomysł? Z góry serdeczne dzięki , pozdro.

P.S Ściągnołem oby dwa , teraz zabiorę się za ich studiowanie. :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 14:52

Nic już nie moge na kompie zrobić , tylko przeglądarke otworzyć , nawet niue moge ikonki z bużka wkleić :slight_smile: , jestem zdesperowany, pomocy, chyba wszystko co było na kompie tymi programami usunąłem , a najgorsze jest to że przed otwarciem jakiegokolwiek programu pojawia mo się ikona Account , ulubionych w ogóle nie mam , na pasek Int.Exp, nie mogę nic wkleić , do Opery przez którą otwierałem pocztę nie dopuszcza mnie , jestem zdesperowany. Nie moge jej nawet ściągnąć bo też mi nie pozwala, i co ja mam teraz począć? Proszę Cię jeśli znajdziesz chwilkę , o jakieś informacje na tn temat.Pozdrawiam

Włóż płytkęz XP i Wejdź w start>>>Uruchom>>>sfc /scannow przywróci pliki jak usunołeś

spanikowałem , przepraszam za zamieszanie, po odkliknięciu haczyka a accouncie wpuszcza mnie uffffffff , nie jestem taki tępy jak sie obawiałem :? , więć wszystko jest wporzo, tylko za każdym razem musze ten haczyk odkliknąć , natomiast co do ulubinych , ikonka poczty nadal jest innego koloru i nadal ma czerwonego kleksa, cała reszta jest cool, no i wchodze na nia przez operę niestety , IE nie wpuszcza mnie na nia z pozycji ulubionych.