Problem z win7/być może wirus

Mam następujący problem: mam orginalny windows 7, nieraz włączam kompa i wyświetla mi się komunikat, że system windows jest nieorginalny, gdy zrobię restart kompa, problem znika. Windows jest napewno orginalny, więc przyczyną problemu musi być wirus, posiadam Kaspersky Internet Security 2011 + Comodo Firewall, kaspersky nie wykrywa żadnych wirusów po całkowitym przeskanowaniu kompa, skanowałem też komputer tym Malwarebytes’ Anti-Malware, i piszę że nic nie ma. Ale coś musi być bo samo z siebie by się tak nie robiło, dodam że przez 5 miesięcy od zakupu windows nie wyświetlał takiego komunikatu, pare dni temu się zaczęło. To może być wirus czy problem tkwi w czymś innym?

Problem tkwi w tym: Kaspersky Ineternet Security posiada swój Firewall (nie można mieć dwóch Firewall musisz jedną odinstalować)

może i w tym, ale przecież wcześniej nie było z tym problemów, tak nagle bi się wszystko zaczęło

Witam- usuń tego comodo one nawzajem moga coś knocić ,mnie też się tak raz wyswietliło na orginalnym

P.S

po odinstalowaniu comodo sprawdz czy pobiera aktualizacje

podstawowa zasada w zabezpieczeniu komputera posiadasz jeden antywirus i jeden firewall,sam uzywam kaspersky internet security 2011 i nie mam zadnych problemów z tym programem odinstaluj comodo a sie przekonasz

wywaliłem comodo, po restarcie nie było tego komunikatu, ale pewny nie jestem czy problem rozwiązany, dopiero jak parę razy uruchomię kompa to się przekonam czy pomogło, narazie dzięki, napisze jeszcze czy pomogło

mwxdd ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif