Problem z Win7 na Dell Inspiron N7110


(Loordek10) #1

Witam, kupiłem jakieś 8 miesięcy temu laptopa Dell Inspiron N7110, Od pewnego czasu po wpisaniu hasał, gdy widzę już pulpit strasznie wolno się ładuje tzn, gdy już się włączy boost technology, lepiej odczekać jakieś 5 min bo jak się zacznie coś robi to komputer się zawiesza długo trzeba czekać, i tez jak chciałem wejść do folderów windows wolno się ladują i do nie których folderów nie da się wejść ponieważ się zawiesza i trzeba zamknąć proces. Dodam też że nie raz się windows update nie chce zainstalować plików. Mam zajęte ok 80gb na dysku z 683gb. Czy reinstalacja pomoże przy tym, a jak to zrobię czy Mcafee który był kupiony przy zamówieniu, z licencja to tez się zainstaluje na nowo? Albo czy jest jakieś inne wyjście?


#2

hajcior321 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(rgabrysiak) #3

@hajcior321 Na początek oczyść dysk ze zbędnych plików tymczasowych, cache przeglądarek itp. programem CCleaner. Możesz także odinstalować niepotrzebne programy. Następnie uporządkuj autostart oraz zrób defragmentację dysku systemowego.


(Loordek10) #4

Pomogło, po wyczyszczeniu tak jak mówiłeś, włączyłem przeglądarkę i mi się komputer zawiesił więc go zresetowałem. Wyskoczył jakiś czarny ekran i skanował dysk C w wyszukiwaniu błędów. Ale najważniejsze że już mogę wchodzić do plików windows. Dziękuje bardzo.