Problem z winampem

witam od jakiegos dluzszego czasu mam nastepujacy problem z winampem

niechce mi grac niektorych stacji radiowych a kiedys bez problemu odtwarzalo,… wystarczylo kliknac na np ikonke jakies stacji i winamp gral a teraz musze specjalnie wpisywac adres URL do winampa zeby odtwarzal stacje radiowe…

a jak klikam na ikonke jakies stacji to sie pokazuje kilka komunikatow najczesciej listen… mam neostrade :wink: jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem bede wdzieczny pozdrawiam;)

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 12:37

takze juz od nowa winampa instalowalem i nic to niedalo …

mam wersje 5.0.0.5 takze zainstalowalem najnowsze wersje i takze nic to niezmienilo…

A instalowałeś coś oprócz winampa ja tak miałem po jetAudio.

Wywaliłem oba przeczyszciłem rejestr Jv16PowerTools i zainstalowałem jeszcze raz winampa i działa :slight_smile:

rejestr Jv16PowerTools a gdzie to jest??sorki ale jestem poczatkujacy hehe

Jakie stacje?? Te które są dostępne w winampie czy inne np radioparty.pl.

Jeśli to drugie wystarczy wejść w opcje (CTRL+P) Typy plików i zaznaczyć m3u, pls.

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

zrobilem tak samo i nic to niedalo…np jak klikam na stronie fotki na radio fotka to winamp odtwarza a innych juz nie trzeba specjalnie wpisywac adres a nie kazdy znam … niemam pojecia czemu tak sie dzieje :confused:

Gdy klikniesz na radio na fotce otwiera ci się plik o rozszerzeniu M3U czyli playlista w której jest wpisany adres IP radia. Na innych radiach może jest playlista w formacie PLS i dlatego ci nie działa. Próbowałeś co wcześniej napisałem.

A może jeszcze napisze jakie radio przykładowo ci nie działa.

tak zrobilem to co kazales i nic nadal to samo…jak wpisze adres to wszystkie radia graja …a jak klikam na ikonki to tylko radio fotka gra…

moze jakas wtyczka jest potrzebna albo cos???

Jakie radio ci nie działa?? Jakiś przykład.

kiss fm dostepne na http://www.kissfm.pl kiedys te radio tez bez problemu gralo po kliknieciu na ikonke a teraz pojawia sie LISTEn ;/

I wybierasz OGG? Jeśli tak to tak jak myślałem playlista jest we formacie PLS. Nie rozumiem LISTEN nie otwiera się wcale czy w innym programie czy jeszcze innaczej. Zrób screena :stuck_out_tongue:

Możesz też spróbować to w notatniku zapisać pod nazwą fix.reg

oki dzieki za pomoc troche sie pobawilem i juz dziala jak powinno pozdro;]