Problem z Windows 7, ładuje się tylko tryb awaryjny

Hej,
Zaczęło się wczoraj podczas próby uruchomienia fifa 15, dwa razy miałem jakieś dziwne artefakty i musiałem restartować kompa, ale jakoś poszło i działało ok. Dziś natomiast podczas normalnej pracy już nie pamiętam co się stało ale chyba też musiałem zrestartować, to przestraszyłem się, że grafa strzeliła ale uefi wszystko ok, wiec to nie grafa.

Po kilkukrotnej próbie normalnego załadowania systemu (zawsze pokazuje się znaczek wina, potem ekran przybiera w różnych odstępach czasowych różne odcienie czerni i de facto komp “staje”, bo nawet go zrestartować nie mogę), zacząłem uruchamiać na awaryjnym… po przeczytaniu kilku tematów na forum zacząłem kombinować z naprawami itd. Próbowałem też przywracać system. Dało to średnie skutki, bo w pewnym momencie i awaryjny się nie ładował i był blue screen… No to wziąłem płytkę i tutaj niemiła niespodzianka, bo nie mogłem naprawić nić na C, tylko znajdywało obraz systemu z E, wiec cofnąłem jeszcze raz system na 30.04 ale i tak nic z tego, oprócz możliwości pracy w trybie awaryjnym… Nie chciałbym instalować teraz wina od nowa, ale jak Wy nie pomożecie to mnie to czeka, chyba, że to może jakaś grubsza sprawa z dyskiem (?)…

Aha i jak po kolejnych próbach nie chciał załadować się też awaryjny i były blue sceeny to spisałem kod błędu wina:
6.17600.16385

Nic nowego nie było ostatnio instalowane…

Załączam logi z otl:

http://wklej.to/LfLwm

http://wklej.to/34hG1

Widać totalny bałagan… i prawdopodobnie dwa systemy na dwóch partycjach?

Najnowszy HD Tune Pro i wklej cały smart dysku systemowego,opcja health.

Na E mam zapasowe kopie, nie mam na to miejsca na C.

Teraz tak sobie myślę, czy to nie mogła paść jednak grafika? System nie może uruchomić sterów do grafy, ale w jaki sposób to działa w awaryjnym? Na sterach wina?

Integry nie mam, znaczy 2500k ma ale płyta nie obsługuje.

Może padły stery karty grafiki lub masz błędy na dysku lub inne.

Program DDU, tryb awaryjny i odinstaluj sterownik, restart i zobacz,czy się normalnie uruchomi?

https://www.google.pl/search?q=II+X4+940+gry&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=cSBfWYGUI67i8Ae09LnIDw

Plus Ccleaner + HD Tune Pro i screen dla mnie.

1 polubienie

Po wywaleniu sterów uruchomił się normalnie, tylko oczywiście rozdzielczość była 800x600… Co mam sprawdzić cc cleanerem?

Wyczyść śmieci z systemu + reszta,co napisałem.

Plus sprawdzenie dysków na błędy z poziomu Komputer i dysk/partycja - WAŻNE.

Czy HD Tune robić pełny skan?

Plus chcesz screen health?

Tylko zakładka health.

Dysk c przeszedł chkdsk. Właśnie mam problem z e, bo nie mogę tam tego włączyć… Sprawdzam aktualnie d.

Choć czy to nie problem z kartą jednak? Skoro bez sterów win się odpala?

Dysk OK.

To zrobione wszystko co chciałeś, werdykt?

Jak wszystko sprawdzone i OK.

Uaktualnij system na 100 % z WU + ster do karty i test,

Wczoraj bez aktualizacji zainstalowałem stery i znów ten sam błąd… gdzieś przeczytałem, że mogła paść VRAM na karcie…

Czyli możliwe, że karta uszkodzona? sprawdź na innej.

gdybym miał jak… pewnie nie da rady tego zrobić jakimś programem bez sterów AMD?

Niestety, test na innej lub swoją dać do sprawdzenia.

Warto w ogóle to próbować naprawiać? Jakie to koszty?

Ale co? przy kartach grafiki, to teraz ewentualnie może naprawią Ci chłodzenie GPU.

Czyli, jak uszkodzenie, to gwarancja lub nowa.

No to trzeba poczekać aż te górnictwo trochę zelżeje i kupić jakiegoś gtx 1050…

Dzięki za pomoc.