Problem z Windows Media Player 11

pamiętacie w WMP 10 Jak odtwarzało się kilka utworów to na dole po prawej stronie pod tymi odtwarzanymi plikami był podany całkowity czas wszystkich utworów . Ale w WMP 11 niema takiego czegoś . Czy wy też tak macie , jak tą opcje uruchomić o ile jest ?

Jest na 200%, chyba że naćpałem się wigilijnym makowcem :roll: . Ale na powage jest, może gdzieś w widoku poszukaj?

Napisałeś to by zaistnieć ? -wyrażajac opinię w poruszanych tematach, staram się jednak mieć świadomość tego , co chcę przekazać.

michall75

Twoje pytanie zainspirowało mnie do poszukiwań łącznego czasu listy odtwarzania, i niestety zarówno w widoku , jak i w całym pliku pomocy poświęconym liście odtwarzania nie znalazlem nic, co mogłoby wskazać, jak ową funkcję uaktywnić - nie ma. Jest informacja na temat czasu wszystkich utworów na liście - ale nie zsumowanego - po prawej stronie listy, jest czas czas łączny odtwarzanego utworu i upływajacy czas w lewym, dolnem rogu , ale łącznego czasu nigdzie dostrzegam - minus ? - być może, funkcja jednak dość przydatna. Może Ty znalazłeś ? - jeżeli tak , podziel się spostrzeżeniem.

Pozdrawiam

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Ale u mnie w widoku jest coś takiego, i mi wyświetla. Brat mi to robił, ale mnie wtedy nie było, to jest jakaś nakładka czy coś takiego.

P.S.: Agaton, ja nie pisze po to żeby zaistnieć, bo byłoby to bezcelowe i wyjątkowo głupie. Fora są po to żeby pomagać, a nie żeby zaistnieć, i niewątpliwie staram się pomagać.

PZDR