Problem z Windows Media Player w Windows 7+problem z Windows

Witam,

Moze mnie skrytykujecie i zmieszacie z blotem, ale juz brak mi sil do walki…z Windows 7. Myslalem, ze Vista jest kieprawa, ale 7 jak dla mnie bije rekordy.

Ostatnio oprocz zacinajacych sie okien na spelniajacym nadto wymagania sprzecie

link do tematu: dziwne-zachowanie-animacji-okien-windows-pro-t358284.html

Teraz do tego doszedl problem z Windows Media Player 12 - opisze to krotki - program sie tnie jak cholera !!

Jeszcze jakby ktos wiedzial czy jest jakas latka, taka zebym mogl przemieszczac pliki jak chce w folderach bo nie da sie bo sa przyklejone na stale.

Dla mnie Windows [oporcz lepszego paska zadan/menu] to totalna porazka ! Z oknami nadal mam problem tna sie i jesli ktos moze, to mi pomozcie :frowning:

PS. Do tego nie wiem jak w Media Center ustawic by mozna bylo ogladac telewizje internetowa / we. Robilem tak jak pisze na stronie producenta i w google szukalem, odswiezalem, aktualizowalem Media Center i nic. Chyba mam taka feralna wersje Windows 7 Professional z MSDN AA.

wyłącz ściaganie danych z internetu do plików w twojej bibliotece, zainstaluj normalne kodeki

łatki takiej nie ma, bo opcja luźnych plików po viście została wyłączona… może będzie w przyszłości… teraz pozostaje ci sortować za pomocą filtrów (ja używam czasu modyfikacji i nazwy)

jeśli okna się tną przeinstaluj sterowniki na firmowe, a te z aktualizacji wywal… wyłącz aero, wyłącz indeksowanie… czy dalej się tnie?

Hmm u mnie WMP12 działał ok. ba w Win 7 nie wolno instalować kodeków które są już w systemie czyli pakiety ffdshow, klm mega codec, win7codec odpadają. Z programami i grami Win 7 też ma problemy może za pół roku się coś zmieni. Ja osobiście polecam powrót do Visty + optymalizacja.

Chetnie bym wrocil do Windows Vista, mam nawet oryginalna plyte, ale to nie mozliwe bo Vista dziala tragicznie na komputerze, nie wlaczala sie i caly czas byly BSOD. Pod wzgledem wizualnym, nie zwalniala i nie robila takich problemow. Technicznie byla tragedia. Dlatego tak duze nadzieje pokladam lub pokladalem w Windows 7. I co ? I chyba to niedorozwiniety zarodek Visty, bo choc BSOD juz nie mam, na szczescie, to teraz sa problemy z czym innym.

Nie instalowalem kodekow bo wiedzialem, ze 7 je ma, zreszta kazdy ma jakas inna porade dla mnie by zbawic ten system, dzieki wam za to :slight_smile: Zastanawiam sie czy okropna ponowna instalacja cos da. Bo instalowanie Windows to 15min, ale konfiguracja caly dzien.

chris_aussie ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

“dziala tragicznie na komputerze, nie wlaczala sie i caly czas byly BSOD”

kę ? u mnie Vista chodzi tak samo szybko jak 7, a jak u ciebie są problemy to masz coś nie tak ze sprzętem.