Problem z Windows Movie Maker (odtwarzanie filmu)

Witam,

Mam problem z programem “Windows Movie Maker”. Polega on na tym, że podczas odtwarzania filmu przez pierwsze parę sekund wszystko jest OK, ale po pewnym czasie (zawsze w tym samym miejscu) komputer przez sekundę wyświetla tę samą klatkę, po czym wczytuje następną i wyświetla ją przez kolejną sekundę. Jest to coś a’ la lagi w grach FPS, kiedy mamy duży ping. Problem powtarza się do samego końca filmu. Nie wiem co mam z tym zrobić. Proszę Was o pomoc.

Mój sprzęt:

  • Intel Pentium 4, 3.00GHz x2

-1GB ramu

-DirectX 9.0c

-NVIDIA GeForce 6800

A na innych odtwarzaczach ów film chodzi normalnie jaki system masz

Sjegar , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Windows XP Professional; niestety nie, gdyż Windows Movie Maker (WMM) zapisuje pliki w formacie *.MSWMM, który jest obsługiwany tylko i wyłącznieprzez WMM. Przynajmniej tak mi się zdaje, ponieważ Windows Media Player, Winamp i QuickTime go nie odtwarzają.

Wejdź na strone microsoftu i poszukaj dekoderów wmv seri 9 zainstaluj i pisz czy pomogło

Jeszcze napisz w jakim momencie ci sie to zacina

Niestety nie mogę ich znaleźć dla WMM. Spróbuję zrobić film jeszcze raz od początku i się odezwę, czy problem znowu wystąpił.

Przy okazji dziękuję za zainteresowanie moim problemem.

Nie masz za co dziękować ponieważ ja uważam że forum jest od wymiany informacji i pomocy w razie potrzeby

Tu masz owe dekodery o które chodziło http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=97e5d05c-f55d-47d0-bc5e-4cdaa82d18c1&DisplayLang=pl

Dzięki Ci wielkie za wyszukanie tych dekoderów, ale problem wciąż występuje.