Problem z Windows Movie Maker oraz VirtualDub

Witam, mam nieciekawy problem z filmikami które nagrałem w FRAPS. Otóż od niedawna zacząłem robić tzw. Zagrajmy i chciałem przyspieszyć odrobinę filmik aby nie było nudno. Chciałem ten efekt dodać w Sony Vegasie, w Ulead Video Studio, ale postanowiłem że skoro jest WMM to użyję tego programu. Więc złączyłem wszystkie ujęcia które chciałem przyspieszyć i zrobiłem to w VirtualDub. Przyspieszyłem film, dodałem utwór i zapisałem plik filmowy w .wmv. Zrobiłem pare kopii tego pliku i chciałem poszperać, więc zrobiłem tak:

  • Zamieniłem normalnie z .wmv na .avi

I gdy chciałem złączyć filmik to pisało {Invalid AVI file:Not a RIFF file}. Oczywiście to robiłem w Virtual dub.

I nie wiem dlaczego to i to nie współpracuje się z tym. Dziś dowiedziałem się o programie Any Video Converter. Czy to rozwiąże mój problem? Bo nie wiem do czego ten program służy.

Osobiście nie znalazłem takiego tematu więc go pisze.

Z góry dziękuję,

Nico37.

Dodane 23.08.2011 (Wt) 19:01

Dziś jeszcze troszke poszperałem i zdałem sobię sprawę że ten Converter jednak naprawia problem. Ale za problemem ciągnie się kolejny. Gdy chcę złączyć cały film (około 15 ujęć) to nic nie jest napisane, a czasu mi nie dodaje. Gdy próbuje ten film jako pierwszy dać znowu pojawia mi się okienko o złym bitrate dźwięku. Pobrałem VirtualDubMod i w nim zaznaczyłem to aby bitrate miał nowe przesłanie. Lecz gdy chcę znowu złączyć film co usiłowałem zrobić wcześniej jest napisane takie coś:

Cannot append segment [Tu jest napisane miejsce i dysk gdzie jest ten film zapisany]. The video streams have different sampling rates (30.00000 vs 25.00000).

Czy jest jeszcze jakaś pomoc? To pilne.

Nico37 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.