Problem z Windows Movie Maker. POMOCY!

Pomóżcie

Mam problem. Zrobiłem filmik w windows movie maker 2 ale nie umie go zapisac na dysk podczas proby zapisu pojawia sie komunikat:

“Program Windows Movie Maker nie moze zapisac filmu w okreslonej lokalizacji. Sprawdz czy oryginalne pliki zrodlowe wykorzystane w filmie sa wciaz dostepne, czy miejsce zapisywania filmy jest wciaz dostepne, oraz czy jest wystarczajaca ilosc wolnego miejsca. Nastepnie sprobój ponownie.”

Filmik zajmuje 32 mb, a ja mam wolne 13 gb, miejsce lokalizacji mam dostepne(probowalem zapisywac w roznych miejscach), pliki zrodlowe sa dostepne(nie zmienialem ich nazwy ani lokalizacji).

Probowalem zapisywac inne filmy ale pojawia sie ten sam problem.

Probowalem nawet zapisac tylko jedno zdjecie i tez nie idzie. Kiedys moglem zapisywac filmiki ale teraz nie wiem co sie stalo. Instalowalem Movie Makera na nowo i tez nic nie dalo. Wiec co mam zrobic aby szlo zapisywac filmy???

POMÓŻCIE MI BŁAGAM! !!

jeżeli chodzi o Twój problem to nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, mogę tylko powiedzieć, że Windows Movie Maker już też nie raz mnie zawiódł. więc nie jesteś osamotniony.

moja rada (z własnego doświadczenia) daj sobie spokój z tym programem.