Problem z Windows Movie Maker

A więc zrobiłem film w tym programie i próbowałem zapisać jako wmv, ale widać za dużo w projekcie przejść i efektów bo komputer (AMD 2,41ghz, 512mb ram, geforce 7300gs) nie potrafi zapisać i ciągle stoi na 0%. Bardzo by mi zależało żeby zapisać ten projekt bez usuwania żadnych efektów, wie ktoś może czy da się temu zaradzić? :frowning:

A tak ogulnie ten programik "Windows Movie Maker"jest do kitu,takie jest moje zdanie.

o kurcze no nie wiem :frowning: a ja mam takie pytanko do ciebei bo aj chem sobie zrobic tez wlasnie jakis teledysk a wyskakuje mi ajkis blad z koderami-dekoderami i nie moge wzucic innego teledysku zeby powycinac po szczegolne sceny :frowning: :frowning: :?

Teraz to już wiem, ale jak zwykle głupi byłem i za późno to zrozumiałem a teraz szkoda mi tego projektu a inne programy tego typu na pewno nie czytają plików z WMM tak więc chciałbym chociaż ten jeden plik przerobić na wideo zanim poszukam czegoś innego.

Sorry wielkie iż nie pomogłem,poczekaj ktoś pewnie da dobrą radę,SORRY

Serio nikt nie potrafiłby pomóc? :frowning:

Zobacz Nero Vision Express - funkcjonalność podobna do WMM, jedankże progra nie narzuca ci formatu wyjściowego.

Dobra, nieważne, właśnie udało mi się podzielić film i zapisać ponownie w jednym kawałku, choć raz w moim nędznym życiu coś poszło dobrze :wink: