Problem z Windows Update

Witam. Otóż od kilku dni mam taki problem gdy chcę wejść na Windows Update wyświetla mi się tylko strona z błędem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 127ca.html

Proszę o pomoc, gdyż chce ściągnąć updaty do Office`a 2007 a nie mam jak :frowning: Dodam, że próbowałem wszystkich porad z tych stron Microsoftu.

PS. Mam Viste, a pokazuje mi w indexie, że posiadam DX 9,0c. O co chodzi?? Przecież Vista ma DX 10.

łatki do visty i offica ściągasz z wu w systemie…nie w necie…

co do dx…wpisz w uruchom dxdiag i powiedz czy jest 9,0c czy 10

Wiem, wiem że w systemie ale muszę “Uzyskać aktualizacje kolejnych produktów” i każe mi coś “zrobić” z tą stroną i wtedy właśnie wyskakuje mi ten błąd.

Jest DX 10.

a office legalny?? bo ja mam go i normalnie w wu łatki są… co do dx to jaką masz karte?

GeForce 8500. Office legalny wcześniej nie miałem takiego błędu. Co może być jego przyczyną?? Ściągałem normalnie aktualizacje tylko przy tym błędzie w jednej z porad MS było napisane żeby wyczyścić historię aktualizacji więc zrobiłem tak jak kazali i nadal nic :(. Tylko teraz reinstalowałem Office`a i nie mogę ściągać upów.

To co format pozostał??

daj najpierw napraw z płyty systemowej…

może mi ktoś zapodać plik muweb.dll z visty bo go usunołem :confused: proszę.

dla systemu x86 czy x64?? i gdzie on jest?? po SB1 czy przed…bo sp1 niekróte trochę zmienia…

dla systemu Vista Home Premium x86. Przed SP1 to jest plik odpowiedzialny za przeglądanie strony Microsoft Update.

Czy jak zainstaluje SP1 to coś pomoże?? Ten muweb.dll jest w folderze C:\Windows\System32

EDIT.

Teraz już po SP1

Jeśli to komuś pomorze to zrobiłem nowe konto użytkownika i tam już sie dało wejść na MU. Mam jeszcze jedno pytanie jak włączyć okienko about windows??

jakie okienko?? wersja windowsa?? jak tak to w uruchom wpisz winver