Problem z Windows Update

(Klonowski1) #1

Witam. Otóż od kilku dni mam taki problem gdy chcę wejść na Windows Update wyświetla mi się tylko strona z błędem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 127ca.html

Proszę o pomoc, gdyż chce ściągnąć updaty do Office`a 2007 a nie mam jak :frowning: Dodam, że próbowałem wszystkich porad z tych stron Microsoftu.

PS. Mam Viste, a pokazuje mi w indexie, że posiadam DX 9,0c. O co chodzi?? Przecież Vista ma DX 10.

(Kubakuderski) #2

łatki do visty i offica ściągasz z wu w systemie....nie w necie...

co do dx...wpisz w uruchom dxdiag i powiedz czy jest 9,0c czy 10

(Klonowski1) #3

Wiem, wiem że w systemie ale muszę "Uzyskać aktualizacje kolejnych produktów" i każe mi coś "zrobić" z tą stroną i wtedy właśnie wyskakuje mi ten błąd.

Jest DX 10.

(Kubakuderski) #4

a office legalny?? bo ja mam go i normalnie w wu łatki są... co do dx to jaką masz karte?

(Klonowski1) #5

GeForce 8500. Office legalny wcześniej nie miałem takiego błędu. Co może być jego przyczyną?? Ściągałem normalnie aktualizacje tylko przy tym błędzie w jednej z porad MS było napisane żeby wyczyścić historię aktualizacji więc zrobiłem tak jak kazali i nadal nic :(. Tylko teraz reinstalowałem Office`a i nie mogę ściągać upów.

(Klonowski1) #6

To co format pozostał??

(Kubakuderski) #7

daj najpierw napraw z płyty systemowej...

(Klonowski1) #8

może mi ktoś zapodać plik muweb.dll z visty bo go usunołem :confused: proszę.

(Kubakuderski) #9

dla systemu x86 czy x64?? i gdzie on jest?? po SB1 czy przed...bo sp1 niekróte trochę zmienia...

(Klonowski1) #10

dla systemu Vista Home Premium x86. Przed SP1 to jest plik odpowiedzialny za przeglądanie strony Microsoft Update.

(Klonowski1) #11

Czy jak zainstaluje SP1 to coś pomoże?? Ten muweb.dll jest w folderze C:\Windows\System32

EDIT.

Teraz już po SP1

(Klonowski1) #12

Jeśli to komuś pomorze to zrobiłem nowe konto użytkownika i tam już sie dało wejść na MU. Mam jeszcze jedno pytanie jak włączyć okienko about windows??

(Kubakuderski) #13

jakie okienko?? wersja windowsa?? jak tak to w uruchom wpisz winver