Problem z Windows, z hal.dll

Jak włączam kompa, pokazuje się że brak pliku “hal.dll”. Jak wrzucam płytkę pisze, że “dowolny klawisz powoduje rozruch z płyty”, ale jak cokolwiek wciskam nic komp nie odbiera. Nie widzi ze wciskam. Co zrobić??? Czy płyta ratunkowa Windows pomoże (tam nie trzeba nic wciskać)??? Awaryjnej wersji też nie mogę załadować, nie ma w ogóle możliwości wejścia do menu F8. Pomocy! !!

:arrow: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?hal

pobierz i zainstaluj:

:arrow: http://www.dll-files.com/unzip.php

Ok ale jak to zrobić jak nie mam tam żadnego dostępu??? (bo teraz pisze z innego kompa)

jak system prosi o dowolny klawisz kliknij ENTER następnie przejdz do Konsoli odzyskiwania gdzie zapodaj komendy:

X-> oznacz litere przydzieloną CDROM’u

Również zapoznaj się z tym tematem

Wszystko ok ale ja nie moge się dostać do konsoli w ogóle. Poprostu jak jest napisane: “Dowolny klaiwsz spowoduje rozruch z płyty” to wciskając cokolwiek nie mogę zrobić nic :frowning: Komp nie odbiera że wciskam dowolny klaiwsz ;/

dowolny=ENTER

Jak chce załadować Windowsa nie działa klawiatura. Ładuje dyskietkę startowa Win98 (dlatego, że nie wymaga potwierdzania niczego) ale nawet po załadowaniu klawaitura nadal nie działa. W windowsie nie ma pliku hal.dll Jak mogę uruchomić tą klwiaturę żeby już nawet sformatować??? Cokolwiek zrobić???

A masz ją podłączoną do USB czy PS/2

Bo jeśli do USB to porzycz od kogoś Klawe na PS/2 albo zakup przejściówkę

Pozdro

Mam problem właśnie z klawiaturą PS2. Win 98 w ogóle nie reaguje. Nie moge ani formatu zrobic ani wejśc do biosa … no klapa… Co to może być?

wini_e , a jak z inną klawiaturą?

Klawiaturata jest w porzadku - mam dwie na ps2 i obie działaja na komputerze z którego teraz piszę. Zdecydowałam sie na format - no ale jak go zrobić bez klawiatury?