Problem z ? (Windowsem,komputerem)Sam nie wiem :p

Cześć wszystkim.

Otóż nie będę owijał w bawełnę i przystąpię do sedna sprawy.

Kupiłem Windowsa Home Edition SP2 (Przez allegro,od prywatnej osoby)

instaluje Windowsa,gdy już zainstalowałem wygląda to tak:Nie ma painta,brak tapet,szary pasek narzędzi,po prostu nie ma wiele rzeczy…

Jak miałem Windowsa od kolegi było wszystko pięknie,nie wiem co się teraz dzieję i nie wiem jak temu zapobiec.

Liczę na waszą poradę,i oby nie były typu kup nowego Windowsa bo na tego wydałem parę złotych.

Klucz podobnież nie był używany,ale gdy go odebrałem naklejka była już odklejana,może mam po prostu odesłać go i żądać zwrotu pieniędzy?

Myślę ,że coś poradzicie.

Pozdrawiam

hosko , po pierwsze, nazwij temat konkretnie. Po drugie, co to była za aukcja?

Licytacja Windowsa home edition link:hxxp://www.allegro.pl/show_item.php?item=489648768

[xx-tt]

Ona wygląda jakby była odklejana :roll: luknij dla pewnosci w g grafiki

Czy płyta z systemem jest oryginalna? ma charakterystyczne znaki homologacji?, na aukcji widać okładkę, płyty nie. Mi to wygląda jak była by zrobiona i winda odchudzona, instalowałeś sp3 z tej dołączonej płytki?.

W czasie instalacji nie wystąpiły żadne problemy, wszystko poszło sprawnie?

Nie instalowałem sp3 i był klucz odklejany na 100% ale płyta wygląda na orginalną.

W 9min się zawiesza i muszę wyjąc i wsadzić płytę i idzie dalej

jest to na finalizacji windowsa

Zrób dokładny format dysku, wszystkich partycji, spróbuj postawić system od nowa, ja usuwam partycje i z całości tworzę nowe, formatuję na pliki ntfs i stawiam system. Wygląda,że to nie płyta. Nic nie tracisz jeszcze stawiając od nowa.