Problem z windowsem vista 64 bit ultimate

Witam wszystkich mam plyte glowna ASUS P5N32-E z 4 gig ramy 800 procesor 2.8 core duo karta graficzna 512 i zainstalowalem windowsa viste ultimate 64 bit wszystkie programy zainstalowane sa jak

najbardziej kompatybilne ale windows dziala wolno i jeszcze potrafi sie zawiesic

jak ten komputer nie moze pociagnac windowsa tak aby chodzil sprawnie to ja nie wiem juz prosze o o jakas pomoc :cry:

Hm… trudno coś konkretnego poradzić. Jesteś pewien że poinstalowałeś wszystkie stery dopowiednio i nie zapomniałeś np. o chipsecie na płycie głównej… (kiedyś filmy mi wolno działały i się okazało że zapomniałem po formacie stery do płytki zainstalować).

nie no ja poinstalowalem wszystko a jak sami wiecie ze windows vista sciaga sterowniki sam sciaga z internetu i instaluje do urzadzen typu drukarka camera i inne … jestem w kropce nie wiem co zrobic

Ale lepiej dokładnie sprawdź czy wszystko zainstalowane a jak nie pomoże to format zrób:)

Armani

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ok zrobmy to tak ja po tylko zainstalowaniu windowsa visty mialem problem z nim to nie jest tak ze ten problem dopiero mi sie zaczol pojawiac on od samego poczatku byl tylko po zainstalowaniu . po prostu moj komputer chodzi wolno a jak by nie paTRZYL TO MAM NAWET DOBRE WARUNKI NA NIEGO :frowning: NIE WIEM CO ROBIC PRUBOWALEM WSZYSTKIEGO

A ja zauważyłem, że Vista chyba nie bardzo lubi Intel’a, czytałem już o problemach z Intelem ale może dlatego, że większość ma obecnie corka a nie athlona.

Ja nie miałem problemów z x64 subiektywnie wydaje mi się, że system szybciej reagował niż wersja 32 bit. Aha podstawa to dobre, sprawdzone stery nie koniecznie najnowsze.