Problem z Winfast TV 2000 Xp Expert

(enjoypoznan) #1

Podczas zmiany kanałów telewizyjnych włącza mi sie funkcja mute i jak nacisne żeby znowu był dzwięk to nic to nie daje. Jedynie jak zmienie kanał i momentalnie nacisne mute to dzwięk jest. I tak co kanał. :? Kiedyś instalowalem stery ze strony producenta to wszystko bylo okej tylko ze sie te ich oprogramowanie wieszało. I musiałem wrócic do tych z płyty. :? Czyli własciwie wiem jak rozwiązac problem ale... no własnie nie wiem czy mam cos z netem czy jak ale nie moge sciagnąc teraz sterów ze strony producenta. Wpierw idzie bardzo wolno a potem przerywa. Sciagnąłem jakies z maja 2006 roku i zrobilem w taki sposob ze z menadzera urzadzeń wybralem tuner i aktualizuj sterownik i zaznaczylem lokalizacje z tym sciągniętym plikiem. Włączam tv i tylko mam niebieski ekran :? jeżeli ktoś może niech wejdzie na http://www.leadtek.com.tw i zobaczy jak to wygląda. Sterownik ma 136 kb. W jaki sposob to instalować? W sumie zależalo by mi na zmianie samego sterownika a nie softu. Jak to się prawidłowo robi?

Pozdro.

(Ryszard Adamek) #2

Właśnie jestem świerzo po aktualizacji WinFast. Wgrałem najświerzszy soft 3.1.1.2 oraz spolszczenie. W sofcie jest najnowszy tez sterownik. Wszystko śmiga i na dodatek jest po polsku. Czemu uparłeś się tylko na stery? Wczoraj miałem taki problem ale jeden tu z kolegów zadał mi własnie takie pytanie. Teraz nie żałuję. Radze zrób to samo.