Problem z winlogon.exe

(Matej Vcf) #1

od jakiegoś czasu mam problem z procesem winlogon.exe. wykorzystuje coś koło 98% procka. gdy chcę wyłączyś komputer windows zawiesza mi się na oknie "zapisywanie ustawień sytemowych..." proszę o pomoc.

Oto mój log:

(Bbieniol) #2

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Matej Vcf) #3

w trybie awaryjnym nie wyświetla mi tego wpisu:

czy mogę go usunąć w normalnym??

następna sprawa. po restarcie kompa winlogon.exe już nie zabierał 98% CPU zajmuje 10 mb ale martwi mnie fakt że gdy wyłączę wszystkie programy zuzycie procesora stoi na poziomie 52-58% i nie spada do zera ani na chwile mimo że w procesach jest wszystko ok. (proces bezczynności 95-98) spróbowałem ponownie zrestartować i znowu winlogon.exe szaleje. sam już nie wiem co się dzieje.. mój aktualny log z hijackthis:

Silent runners:

(Bbieniol) #4

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Usuń Hijackiem ten wpis:

Po zabiegach jeszcze raz nowe logi :slight_smile:

(Matej Vcf) #5

Już.. oto logi:

Silent Runners pracuje mi po pół godziny no ale moze zaraz skonczy to wkleje jego dzieło...

Bieniol powiedz mi szczerze czy da się coś z tym zrobić czy bede zmuszony do formata co?

(Gutek) #6

usuń wpis HJT

(Matej Vcf) #7

log z silenta:

(Gutek) #8

Silent też czysty :slight_smile: