Problem z wireles - nie dziala przegladarka

Witam!

Niedawno sprowadzilem sie do nowego mieszkania i mam problem z uzytkowaniem wireless internetu. Program ktory automatycznie laczy sie z netem nie ma zadnego problemu z wyszukaniem i podlaczeniem sieci. Dzialaja gg, skype, moge grac online bez zadnych problemow, sygnal jest super, predkosc ok.

Jedyny problem to przegladarki. Kiedy wlaczam firefoxa lub internet explorer jest problem z polaczeniem. Co dziwne czasem pojawia sie strona glowna czyli google, czasami nawet moge sprawdzic google’owego maila. Przy wyszukiwaniu za pomoca googla znajduje wyniki ale juz nie laczy z linkiem.

Troche sie nascieralem probujac problem naprawic: wylaczylem firewall w kasperkym, w windowsie, wylaczylem calkowicie kontrolowanie netu w kasperskym, sprawdzilem ustawienia sieci w firefoxie na innym kompie ktory dziala normalnie z ta roznica ze ja mam xp a drugi laptop jedzie na viscie. Wlaczalem, wylaczalem proxy, generalnie sprowadzilem ustawienia do takich samych jak ten drugi laptop…i nic. Odinstalowalem firefox i zainstalowalem ponownie, to samo z ie i opera, dalej nic.

Pomozcie prosze! !!

Odpowiem na inne pytania jezeli jakies beda i jezeli bede na nie w stanie odpowiedziec:)

Pozdrawiam i dzieki z gory

Tomek

PS: Juz wiem ze to DNS. Teraz tylko o co chodzi i jak to naprawic??

tawan ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif