Problem z wirusami

No wiec zaczne tak…Lazikar wow jestes moderatorem ale to nie znaczy ze nie powinienes dobrze wypelniac swych moderatorskich obowiazkow i ze mozesz wszystko:/ akurast wiem ze crackowanie to piracenie ale ja nie jestem piratem i nawet bys sie zdziwil ile mam programow oryginalnych wiec mi tutaj nie zarzucaj:/szukalem tylko cracka do krakowania serwera…heh…Task wiec powtarzam temat i odpowiadam na pytania

A wiec tak…Siedze sobie na necie i szukam cracka a tu patrze a na pulpicie mam tapetke z napisem:na niebieskim tle o jakims errorze.

Fatal error in IE has occured at 0028:c0011E36 in… error was caused by trojan-spy.html.smitfraud.c

-system can not function in normal mode.

-scan your pc with antivirus/spyware…poza tym na pulpicie mam 20 nowych ikon w stylu sex lesbian itd…nie da ise ich usunac bo wracaja …strony domyslnej IE nie da sie zmienic…PRzeskanowalem adaware przeskanowalem ewido , usunalem gowna z hijack this i nic:/:confused: blagam pomozcie mi bo juz nie moge…mam win xp pro

Logfile of HijackThis v1.98.2

Scan saved at 19:58:48, on 05/11/2005

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\ewido\security suite\ewidoctrl.exe

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\Mixer.exe

D:\progsy\q3e_minimizer_v145\Q3E Minimizer_v1.45.EXE

C:\Program Files\The All-Seeing Eye\eye.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\Program Files\Winamp\Winamp.exe

D:\progsy\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.specialgoods.info/ad/ad0390/

O4 - HKLM\..\Run: [SpeedTouch USB Diagnostics] "C:\Program Files\Thomson\SpeedTouch USB\Dragdiag.exe" /icon

O4 - HKLM\..\Run: [C-Media Mixer] Mixer.exe /startup

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [Shareaza] "C:\Program Files\Shareaza\Shareaza.exe" -tray

O4 - HKCU\..\RunOnce: [Q3E Minimizer v1.45] D:\progsy\q3e_minimizer_v145\Q3E Minimizer_v1.45.EXE

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{ECF11E0D-BF9C-4166-844B-52EC20B7AA29}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

to jest log z ktorego juz usunalem pare rzeczy.Z antywirusem jest taki problem ze wczoraj robilem format i nie zdazylem zainstalowac mojego… :o (tutaj LAZIKAR zdziwisz sie) :o oryginalnego nortona. :o …napisalem juz ze skanowalem adaware i ewido(tutaj lazikar tez sie zdziwisz! !!

wklej z nowszej wersji:

http://www.majorgeeks.com/download3155.html

według mnie powinien zamknąć bo jesteś bezczelny pirat… skoro piracisz to się przynajmniej nie przyznawaj :stuck_out_tongue:

mowilem juz ze nie pirace:| przeczytaj … przeczytaj jeszcze raz i wtedy ppisz:/chce tylko pomocy…nie jestem pirstem…a pomagacie nie wiedziac o tym wielu piratom

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 20:10:49, on 05/11/2005

Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\ewido\security suite\ewidoctrl.exe

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\Mixer.exe

D:\progsy\q3e_minimizer_v145\Q3E Minimizer_v1.45.EXE

C:\Program Files\The All-Seeing Eye\eye.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\Program Files\Winamp\Winamp.exe

C:\Program Files\ewido\security suite\ewidoguard.exe

C:\PROGRA~1\DAP\DAP.EXE

C:\Documents and Settings\Krzysiek\Ustawienia lokalne\Temp\Katalog tymczasowy 1 dla hijackthis.zip\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.specialgoods.info/ad/ad0390/

O4 - HKLM\..\Run: [SpeedTouch USB Diagnostics] "C:\Program Files\Thomson\SpeedTouch USB\Dragdiag.exe" /icon

O4 - HKLM\..\Run: [C-Media Mixer] Mixer.exe /startup

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKCU\..\Run: [Shareaza] "C:\Program Files\Shareaza\Shareaza.exe" -tray

O4 - HKCU\..\RunOnce: [Q3E Minimizer v1.45] D:\progsy\q3e_minimizer_v145\Q3E Minimizer_v1.45.EXE

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{ECF11E0D-BF9C-4166-844B-52EC20B7AA29}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O23 - Service: ewido security suite control - ewido networks - C:\Program Files\ewido\security suite\ewidoctrl.exe

O23 - Service: ewido security suite guard - ewido networks - C:\Program Files\ewido\security suite\ewidoguard.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

prosze…i dzieki za kazda probe pomocy chociaz

Na pocztake to polecam SP2 :stuck_out_tongue: Mialem na mysli po wszytskim :stuck_out_tongue:

i przeskanuj kompa tym

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=657&t=82

na koniec raczej .zaden sp2 w tym momencie.Amen

hmm.racja …teraz ide zainstalowac sp2 …ale co potem??:smiley: hehehhee…nie no…sp zainstaluje jak sie z tym uporam…:confused:

Oczywiście, że to zamkne.

Nie będziesz publicznie podważał mojego autorytetu obrażając przy tym nie tylko mnie ale i userów tego forum.

Jako że dwukrotnie złamałeś regulamin (Cracki) i podwazyłeś autorytet Moderatora to dostajesz nagrodę. Pojawi się za chwile pod avatarem. :evil: