Problem z wirusem i oczyszczeniem komputera - proszę o pomoc

Tak, to jest log z normalnego trybu. Dziękuję Gutek2222 :smiley: za jego sprawdzenie!! Cieszę się, że wszystko jest ok.

Martwi mnie to, że przeskanowałam komputer pandą on-line przed usunięciem plików z tempa i oto wynik activescan:

Zdarzenie Status Lokalizacja                                                                                                                                                                                                                                                     


Spyware:Spyware/Cydoor Nie wyleczalny D:\WINDOWS\cache277                                                                                                                                                                                                                                             

Istniejące wirusy. Nie wyleczalny C:\WINDOWS\TEMP\update.tmp                                                                                                                                                                                                                                      

Virus:Trj/Seeker.AS Zdezynfekowany C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\NYEXV7YZ\myhome_01[1].0tm                                                                                                                                                                                       

Istniejące wirusy. Nie wyleczalny D:\Documents and Settings\Trin\Ustawienia lokalne\Temp\update.tmp                                                                                                                                                                                               

Adware:Adware/WUpd Nie wyleczalny D:\Documents and Settings\Trin\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\8F53YY39\funny-pics[1].htm                                                                                                                                               

Virus:Eicar.Mod Nie wyleczalny D:\Program Files\PestPatrol\Help.chm[HowCanITestDetection.html]                                                                                                                                                                                                 

Adware:Adware/DoZa Nie wyleczalny D:\Program Files\Tlen.pl\plugins\DozaKultury.tpl

:frowning:

Natomiast jak chciałam przeskanować tym skanerem on-line komputer po usunięciu tempa to niestety nie udało się to. Nie wiem czemu. Występuje jakiś błąd. Strona skanera zamiast być po angielsku jest po czesku albo w jakimś innym języku.

panda cie oszukała-taka jest…

Log masz ok i nie usuwaj tych wpisów—cała nasza panda

jak ona nie lubi programow anty-spyware

Wielkie dzięki musg!!!

*odetchnęłam z ulgą*