Problem z wirusem

Chwilkę temu wywaliło mnie z gry. Myślałem, że to jej wina, ale zaraz zobaczyłem ładne czarne okienko win32 (wiersz poleceń). Chwilę później wszystko zgasło i zobaczyłem na pulpicie 3 pliki, które miały podobne do antywirusów lub anty spyware (usnąłem je). Teraz co chwila wyświetla mi sie inforamcja, ze system jest atakowany i muszę pobrać jakiś program (nie pobieram). A tak poza tym to nie mogę pobierać plików, zniknęły mi partycje C,D (została E z danymi :smiley: ), NOD32 niczego nie widzi, w menu start mam internet (firefox) i email oraz możliwość wyłączenia komputera(reszta zniknęła). I teraz najważniejsze pytanie co mam z tym zrobić. Czy trzeba reinstal windy?? Bo jak już pisałem nie mogę pobierać plików. O właśnie IE sam się włączył. Czy to normalne?? :frowning:

// Połączono posty.

“Menadżer zadań został wyłączony przez administatora.” Nie wiedziałem, że jest inny administrator.

Daj log z -----> ComboFix (niżej na stronie linku).

====================

K.

Van Sirco ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Proszę również o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.