Problem z Wirusem :(

ściągnołem z jakieś strony klik 29 kb który miał ikone ziemi z ikoną windowsa. i jak go włączyłem to mi antyvistus wykrył wirusa ale nie moge go usunąć bo pisze ze odmowa dostępu. Teraz mam coś takiego ze na pasu koło zegarka wyśiwtla mi sie ikona ( czerowne kółko w środku biały krzyżyk) i nic z nim nie moge zrobić jednyne co to jak klikne 2 razy to odsyła mnie do strony internetowej z wirusem. Błagam o pomoc jak to usunąć :frowning:

jestrem bardzo zdenerwowany prosze o pomoc…

Będziemy potrzebowali logi z

Hijackthis

ComboFix

Skorzystaj z instrukcji obsługi generowania logów poszczegulnych programów jeśli ich potrzebujesz !!

a czy format i reinstal windowsa pomoże, bo raczej bede robił?

Jak dasz logi to postaramy się pomóc…

Najpierw walka do końca… dopiero potem format… :slight_smile:

ale ten wirus co minute daje mi jakies linki i otwiera w necie jakies wirusy mino mojej woli :frowning: nie czekam robie format :(((

Szkoda, że nie chcesz naszej pomocy, ale niestety logi z ComboFix i HJT to jedyna droga żeby się dowiedzieć co twojemu kompowi dolega, przecież nie wejde do Ciebie do kompa (fizycznie) i nie przegonie wirusów Septolete albo innym badziewiem… :slight_smile:

tomas321 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Może pomoże może nie nigdy nie wiadomo format nie jest lekarstwem na wszystko

A nie chcesz troszkę powalczyć, ja tak kiedyś robiłem -> Wirus = format co oznacza utrata informacji…

A teraz się przekonałem że koledzy na forum są bardzo pomocni i pomogli mi usunąć wiele wirusów które nigdy nie powróciły…

więc, decyzja należy do ciebie ale ja bym troszę powalczył :!: